reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Uwaga! Zaczynamy odliczanie! Tego nie przegap i przygotuj się z nami do Świąt. mam nadzieję, że ten link zadziała ;) Jesli masz problem z wysłaniem zgłoszenia - napisz do mnie - aniaslu KALENDARZ ADWENTOWY - kliknij

A jesli wybierasz się w zimową podróż nie zapomnij wziąć ze sobą tego zestawu. Co wolisz? Ciepły śpiworek do wózka, czy miękką wkładkę. Ja osobiście jestem fanką mufki. Zobacz i wybierz!

reklama

Jak rozwijaja sie nasze maluszki?

panna_migotka

Mama Igusi/Majowe Mamy'08
Miasto
Kraków
Rozwiązania
0
Dzisiaj aż popłakałam się ze wzruszenia. Pojechałam na pół godziny do marketu, wracam, a w przedpokoju stoi mąż i trzyma na rękach Igę. Ta jak mnie zobaczyła, zaczęła tak się cieszyć i śmiać w głos na całe gardło, że nie wytrzymałam i i zaczęłam ryczeć. Pierwszy raz zdarzyło się jej tak śmiać :-):-):-)

reklama

kamilka87

Majowe mamy'08
Miasto
kielce
Rozwiązania
0
hej a moj Szkrab trzyma sobie raczki oglada jje juz trzyma grzechotke i ja ogryza i oblizuje:tak::tak: i tez wczoraj jak przyszli znajomi to tak sie do nich w glos smial ze my z mezem zamarlismy a ja ze wzruszenia az lezka poplynela a teraz rano jak wstalismy to sie przytula i jak go laskotam i caluje to tak sie pieknie smieje ze szok:-):-):-)

mm81

Majowe mamy'08
Rozwiązania
0
Ania dwa dni temu po raz pierwszy rozmawiala ze swoim lustrzanym odbiciem :-)

kamilka87

Majowe mamy'08
Miasto
kielce
Rozwiązania
0
hej dziewcyny
a moj Adas od dzis zaczyna sie przekrecac z plackow na brzuch jeszcze troche i mu sie uda szok:szok::szok: teraz juz nie zostawiam go samego na lozku wole zeby poplakal ale byl w lozeczku niz potem leczyc stluczenia albo cos gorszego:tak::tak::tak:

Madzia0111

kwiecień98lipec07maj08
Rozwiązania
0
Ritka tak wysoko podnosi głowe ze juz nie moge jej zostawić na łóżku lub przewijaku , ciągle chce na rece i musi wszystko widzieć z góry, takie małe a takie uparte:tak:

aniusia80

Majowe mamy'08
Miasto
Zabrze
Rozwiązania
0
Hurra!
Moja Martynka juz sama przekreciła sie z plecków na brzuszek:-) Wczesniej nie umiała wyciagnąć rączki a dzis zrobiła to sama:-) A jaką radoche miała:-) Usmiech od ucha do ucha:-D

jo-anna-on

Pindory i godody
Miasto
Częstochowa
Rozwiązania
0
Pięknie się nasze maluszki rozwijają :tak:.
Moja Natalka nie podnosi jeszcze główki tak ładnie, wysoko i długo ale za to jak leży na pleckack to opiera się na łokciach i podnosi główkę. Śmieję się, że obudzę się w nocy a ona siedzi w łóżeczku.
Czekam na pierwszy akustyczny śmiech...

Arewena8

Mama Marcinka i Ewuni
Miasto
Zabrze
Rozwiązania
0
Witajcie moja Ewunia potrafi już ślicznie trzymać główkę, to samo gdy trzymam ją na rączkach. Przepięknie się uśmiecha, zwłaszcza na widok Marcinka :-D który uwielbia ją całować, głaskać i przytulać. Nigdzie nie można jej już zostawić. A dziś łapała rączką za maskotkę gdy leżała na brzuszku.
I za każdym razem nam gaworz gdy do Niej mówimy :-D chyba rośnie nam Mała gaduła. Zabiera się też do siedzenia, ostatnio dźwigała nam się gdy miałam ją na rękach. :rofl2:

Madzia0111

kwiecień98lipec07maj08
Rozwiązania
0
Ritka zaczeła bawić sie maskotka wisząca na wózku łapie jedną rączka misia i ciagnie, na pleckach dzwiga głowe do siadania a na brzuszku nie bardzo lubi lezeć.

reklama
K

kerry1

Gość
Witajcie moja Ewunia potrafi już ślicznie trzymać główkę, to samo gdy trzymam ją na rączkach. Przepięknie się uśmiecha, zwłaszcza na widok Marcinka :-D który uwielbia ją całować, głaskać i przytulać. Nigdzie nie można jej już zostawić. A dziś łapała rączką za maskotkę gdy leżała na brzuszku.
I za każdym razem nam gaworz gdy do Niej mówimy :-D chyba rośnie nam Mała gaduła. Zabiera się też do siedzenia, ostatnio dźwigała nam się gdy miałam ją na rękach. :rofl2:
No właśnie małe maluszki bardzo fajnie reagują na trochę starsze dzieciaczki. Myślicie że one widzą różnice między dziećmi a dorosłym? Mój Bartunio wodzi główką za głosem Kubusia i aż krzyczy z uciechy jak ten się pochyla nad nim.

Polecamy

null

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry