reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak rozwijaja sie nasze maluszki?

Dzisiaj aż popłakałam się ze wzruszenia. Pojechałam na pół godziny do marketu, wracam, a w przedpokoju stoi mąż i trzyma na rękach Igę. Ta jak mnie zobaczyła, zaczęła tak się cieszyć i śmiać w głos na całe gardło, że nie wytrzymałam i i zaczęłam ryczeć. Pierwszy raz zdarzyło się jej tak śmiać :-):-):-)
 
reklama
hej a moj Szkrab trzyma sobie raczki oglada jje juz trzyma grzechotke i ja ogryza i oblizuje:tak::tak: i tez wczoraj jak przyszli znajomi to tak sie do nich w glos smial ze my z mezem zamarlismy a ja ze wzruszenia az lezka poplynela a teraz rano jak wstalismy to sie przytula i jak go laskotam i caluje to tak sie pieknie smieje ze szok:-):-):-)
 
hej dziewcyny
a moj Adas od dzis zaczyna sie przekrecac z plackow na brzuch jeszcze troche i mu sie uda szok:szok::szok: teraz juz nie zostawiam go samego na lozku wole zeby poplakal ale byl w lozeczku niz potem leczyc stluczenia albo cos gorszego:tak::tak::tak:
 
Ritka tak wysoko podnosi głowe ze juz nie moge jej zostawić na łóżku lub przewijaku , ciągle chce na rece i musi wszystko widzieć z góry, takie małe a takie uparte:tak:
 
Hurra!
Moja Martynka juz sama przekreciła sie z plecków na brzuszek:-) Wczesniej nie umiała wyciagnąć rączki a dzis zrobiła to sama:-) A jaką radoche miała:-) Usmiech od ucha do ucha:-D
 
Pięknie się nasze maluszki rozwijają :tak:.
Moja Natalka nie podnosi jeszcze główki tak ładnie, wysoko i długo ale za to jak leży na pleckack to opiera się na łokciach i podnosi główkę. Śmieję się, że obudzę się w nocy a ona siedzi w łóżeczku.
Czekam na pierwszy akustyczny śmiech...
 
Witajcie moja Ewunia potrafi już ślicznie trzymać główkę, to samo gdy trzymam ją na rączkach. Przepięknie się uśmiecha, zwłaszcza na widok Marcinka :-D który uwielbia ją całować, głaskać i przytulać. Nigdzie nie można jej już zostawić. A dziś łapała rączką za maskotkę gdy leżała na brzuszku.
I za każdym razem nam gaworz gdy do Niej mówimy :-D chyba rośnie nam Mała gaduła. Zabiera się też do siedzenia, ostatnio dźwigała nam się gdy miałam ją na rękach. :rofl2:
 
Ritka zaczeła bawić sie maskotka wisząca na wózku łapie jedną rączka misia i ciagnie, na pleckach dzwiga głowe do siadania a na brzuszku nie bardzo lubi lezeć.
 
reklama
Witajcie moja Ewunia potrafi już ślicznie trzymać główkę, to samo gdy trzymam ją na rączkach. Przepięknie się uśmiecha, zwłaszcza na widok Marcinka :-D który uwielbia ją całować, głaskać i przytulać. Nigdzie nie można jej już zostawić. A dziś łapała rączką za maskotkę gdy leżała na brzuszku.
I za każdym razem nam gaworz gdy do Niej mówimy :-D chyba rośnie nam Mała gaduła. Zabiera się też do siedzenia, ostatnio dźwigała nam się gdy miałam ją na rękach. :rofl2:

No właśnie małe maluszki bardzo fajnie reagują na trochę starsze dzieciaczki. Myślicie że one widzą różnice między dziećmi a dorosłym? Mój Bartunio wodzi główką za głosem Kubusia i aż krzyczy z uciechy jak ten się pochyla nad nim.
 
Do góry