reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak rozwijają się wasze maleństwa

Panna Dnia mi się wydaje że poprostu mała jest silna a co do śmiania i odgłosów to poczekaj troche cierpliwości mój mały też był bardzo spokojny tzn cichutki a teraz gaworzy jak najęty

pozdrowienia dla ciebie i dzieciaczków głowa do góry wszystko w swoim czasie




 
reklama
a moj synus za kilka dni a dokladnie16 stycznia skoczy rok. Od prawie dwoch miesiecy sprawnie biega - biega w pelnym tego slowa znaczeniu, praktycznie nie zatrzymuje sie na chwile:tak:. Potrafi podniesc sie na nozki czyli wstac bez zadnego podtrzymywania z obojetnie jakiej pozycji, mamy 7 zabkow, mowi mama, tata, ide, daj, nie, jesc i to calkiem swiadomie:-), wie gdzie jego brat i reaguje na jego imie, potrafi odszukac i przyniesc wskazany przedmiot i od kilku dni wskazuje palcem np. zapytany gdzie tata pokazuje swoim malym paluchem na tate i sie cieszy z czego zalewamy sie ze smiechu... , poza tym od dluzszego juz czasu pokazuje jaki jest duzy, robi "bye,bye", kosi kosi lapci, brawo, jedna z najnowszych umiejetnosci to jak wysika sie na nocniczek (co mu sie niestety jeszcze baaardzo rzadko zdarza) to wstaje i bije sobie brawo....To by bylo na tyle :):happy:
 
No rybusia to super Wam sie rozwija babel
A nasza Malenka coraz bardziej kontaktowa: wlasnie od kilku dni czaruje wszystkich swoim babababa :). Poza tym duzo mowi jak ma cos w buzi, a jak nie wklada nic do buzi to tylko to bababba. Tez ostatnio swiadomie reaguje na imie. Poza tym wciaz szlifuje podpor do raczowania (bujanie) i coraz zwinniej sie przemieszcza. No i najwazniejsze-na ostatniej wizycie u neurologa zapadla decyzja zeby powoli redukowac cwiczenia i moze juz za miesiac bedziemy mialy wiecej czasu dla siebie, a nie na rehabilitacje :)
I ciagle czekamy na kolejne zeby, bo cos produkcja utknela w korku, to moze Rybusia przez Towjego synka?;-)Jemu rosna jak grzyby po deszczu, moze aniolek pomylil adresy?Odpalcie nam ze dwa zabki, co?:-D
 
No rybusia to super Wam sie rozwija babel
A nasza Malenka coraz bardziej kontaktowa: wlasnie od kilku dni czaruje wszystkich swoim babababa :). Poza tym duzo mowi jak ma cos w buzi, a jak nie wklada nic do buzi to tylko to bababba. Tez ostatnio swiadomie reaguje na imie. Poza tym wciaz szlifuje podpor do raczowania (bujanie) i coraz zwinniej sie przemieszcza. No i najwazniejsze-na ostatniej wizycie u neurologa zapadla decyzja zeby powoli redukowac cwiczenia i moze juz za miesiac bedziemy mialy wiecej czasu dla siebie, a nie na rehabilitacje :)
I ciagle czekamy na kolejne zeby, bo cos produkcja utknela w korku, to moze Rybusia przez Towjego synka?;-)Jemu rosna jak grzyby po deszczu, moze aniolek pomylil adresy?Odpalcie nam ze dwa zabki, co?:-D
moj dostal pierwszy zabek w osmym miesiacu dopiero :) to chyba ten aniolek faktycznie lekko niesprawiedliwy jest :))
 
Ostatnia edycja:


:-D hi hi hi nie oddamy naszych zęboli ale możemy szepnąć wróżce żeby była bardziej sprawiedliwa ...

nasz szkrab też ostatnio chodzi i bla bla bla woła jak nakręcony a dzisiaj to nawet na jakieś 10 sekund stał bez podpierania ale zaraz potem bach na pupe ...:-)
serce na chwile mi staneło bo przecież on teraz to coraz odważniejszy się robi

a i ma imie też reaguje i stwierdzam że też już świadomie a najlepiej jak leci reklama w telewizji o jakiejś cioci czy jakoś tak i tam taka babka woła kubusiuuuuuuuuuu i tak go sciska za policzki - to mój mały rozgląda się a potem robi podkówkę i chce płakać :-D:-D:-D ( bo nie ma pojęcia że to nie do niego no ale jego imie no to jakto ? se myśli pewnie hehehe) ale ubaw mamy
http://www.glitterfy.com/






pozdrawiam was i szkraby buśśśka

zagladajcie częściej...
 
Ostatnia edycja:


pisze jeszcze dzisiaj do was bo wiecie co się wydażyło ???

kuba zaczął robić pa pa i to zupełnie świadomie zrobił już papa mi tacie babci i dziadkowi cha cha cha ale ten szkrab rośnie POZDRAWIAM

 
reklama
hej moj malutki probuje juz siedziec- lapie mnie za raczki i sie podnosi. trzesie sie przy tym ale tak mu sie spodobalo ze wystarczy ze lezy troche wyzej na podusi i juz glowke podnosi. a poza tym to czasem uda mu sie powiedziec "mama" jak sie zlosci :-)
 
Do góry