reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak rozwijają się wasze maleństwa

RYBUSIA

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
28 Marzec 2008
Postów
147
Miasto
GROTNIKI K/ ŁODZI
WITAM WAS MAMUSIE

ZAŁOŻYŁAM TEN WĄTEK BO CHCE SIĘ PODZIELIC Z WAMI OSIĄGNIEĘCIAMI MOJEJ POCIECHY I CHCIAŁABYM ABYŚCIE TEŻ PISAŁY TUTAJ O WASZYCH SZKRABACH TO MIŁO POCZYTAĆ O ROZWOJU MALEŃSTW MOŻNA PORÓWNAĆ ICH OSIĄGNIĘCIAMI WIADOMO ŻE KAŻDE DZIECKO JEST INNE ALE POCZYTAC ZAWSZE MOŻNA POZDRAWIAM I CZEKAM NA WASZE WPISY

A I MAM PROŹBE JAK MOŻECIE TO ZAWSZE PODAJCIE WIEK DZIDZI











 
reklama
WIĘC MOŻE JA ZACZNE ....

MÓJ SYNEK KUBUŚ TO BARDZO POGODNY CHŁOPCZYK CZASEM MA SWOJECHUMORKI ALE TO WIADOMO JAK KAŻDA POCIECHA MY PRZECIEŻ TEŻ MAMY LEPSZE I GORSZE DNI

KUBUŚ MA JUŻ



MA




RACZUKIJE ALE TYLKO DO TYŁU NARAZIE DO PRZODU MU NIE WYCHODZI

DWA DNI TEMU SAM WSTAŁ W ŁÓŻECZKU I OD TAMTEJ PORY WSPINA SIE PO CZYM TYLKO MOŻE OSTATNIO TO NAWET SPAĆ NIE CHCE W DZIEŃ TYLKO BY POZNAWAŁ ŚWIAT I WSPNAŁ SIE I WSPINAŁ I WSPINAŁ ...

WOŁA MA MA MA ALE TAK JESZCZE NIE CAŁKIEM SWIADOMIE PRZYNAJMNIEJ TAK MI SIE WYDAJE WOŁA TEŻ COŚ W PODOBIE BABABABA I TATATA

OSTATNIO ODKRYŁ SZEPT SZEPCZE TATATA PO CICHUTKU

NIE JE JUŻ W NOCY I NIE PIJE TO TEŻ UWAŻAM ŻE JEST OSIĄGNIĘCIEM

SIEDZI SAM BARDZO ŁADNIE MA NAWET SWÓJ SPOSÓB NA TO NAJPIERW LEŻY NA PLECACH POTEM NA BRZUSZKU I FIK PODCIĄGA SIE I JUŻ SIEDZI ... SPRYCIULA MAŁA

WYCIĄGA RĄCZKI PO ZABAWKI

PATRZY NA SPADAJĄCĄ ZABAWKĘ SZUKA JEJ WZROKIEM JAK MU JĄ SCHOWAM

OBIECUJE ŻE JAK TYLKO COŚ NOWEGO ZAOBSERWUJE TO ZARAZ NAPISZE ...
POZDRAWIAM BUZIAKI :happy:
 
Ostatnia edycja:
Witam Was Mamusie,

Mój Bartuś skończył właśnie dzisiaj 6 miesięcy:-) Jest strasznie pogodnym chłopcem. Ma już trzy ząbki, ale tak trochę dziwnie, bo dwie jedynki na dole i na górze jedną dwójkę:tak:

Uczymy się teraz siedzieć, ale coś nam to nie wychodzi, bo leci do przodu...ale próbujemy;-)

Żadna zabawka nie umknie już jego uwagi, wszystko trzeba obejrzeć, dodknąć, a najlepiej to jak da się włożyć do buźki.

Reaguje już na swoje imię, ale jak usłyszu tylko reklamy to nic nie jest w stanie odwrócić jego uwagi... nawet butla ani cycek nie dają rady:-D

Niby jak przebywa się z dzieckiem 24godziny na dobę to człowiek nie widzi różnych rzeczy jakie dokonują, ale ja najbardziej pamiętam jak Bartek odkrył że ma nogi, a na końcu są paluszki, patrzył na nie z takim niedowierzaniem:-D Poprostu masakra!

Pozdrawiam:-)
 
Moja Wiktorynka za tydzień skończy 4 miesiące... Z najnowszych osiągnięć mogę wymienić radosny uśmiech na głos, na razie tylko raz ale zawsze ;-, te jej ukochane gaworzenie i radosne powitania rano domowników zadowoloną i uśmiechniętą minką...

Bardzo fajny pomysł z tymi osiągnięciami weronia_gw :)
 
Witam,moja coreczka za kilka dni skonczy 7 miesiecy,wlasnie nauczyla sie siedziec choc czasem traci rownowage i niestety jest wtedy nieprzyjemnie.Ostatnio zaczela tez wspierac sie na kolanach i raczkach i buja sie w przod i tyl,smiesznie to wyglada,cieszymy sie przy tym niezmiernie.
 
Ha!Fajny watek :). Moja corcia skonczyla w Boze Narodzenie 7 m-cy. Od kilku dni zaczela podnosic tyleczek i buja sie na kolankach i lokciach. To najnowsze osiagniecie. Poza tym pelza do tylu i kreci sie wokol wlasnej osi w obie strony.Niestety nie wymiawia zbyt konkretnych sylab, tylko takie wydaje dziwne dwieki, skrzeczy, prycha...Choc od czasu do czasu powie Agi i Agu. No i ma laskotki, potrafi sie zasmiewac jakby uslyszala dobry dowcip. Pozdrawiamy
 


KOCHANE MAMUSIE !!!

MÓJ SYNUŚ ZA DWA DNI SKOŃCZY OSIEM MIESIĘCY W WIGILIE ZROBIŁ NAM NIESPODZIANKĘ "RUSZYŁ" DO PRZODU NAWIĘKSZĄ RADOŚĆ SPRAWIA MU POGOŃ ZA PIŁKĄ ZACZYNA CORAZ LEPIEJ STAWAĆ TZN WSPINAĆ SIE ... MAMY 4 ZĘBY KOLEJNYCH NARAZIE NIE WIDAĆ
A... I NAUCZYŁ SIĘ ROBIĆ BAŃKI A RACZEJ PLUĆ TZN ROBI TAK "BRUM BRRRRR BRUM..." CAŁY SIĘ OBSLINIA I CIĄGLE LATAM ZA NIM Z PIETRUCHĄ (TAK MÓWIMY NA PIELUCHĘ)
A I WCZORAJ W NOCY SIĘ OBUDZIŁ A JAK PODESZŁAM DO NIEGO TO SIEDZIAŁ ZASPANY ... SIADANIE TO JUŻ ŻADEN PROBLEM...








 
Fajny wątek faktycznie:-)

Moja córka jutro kończy 11 m-cy...hmmm...kiedy to zleciało;-)
Ma 5 zębów narazie, nad kolejnymi pacuje;-)
Wstaje przy meblach i przemieszcza się przy nich. Pod choinkę dostała chodzik-pchacz i baaardzo ładnie chodzi przy nim:tak: Tak więc pewnie za miesiąc już sama będzie śmigać.

Mówi mama, tata, baba (ale to chyba bez zrozumienia), natomiast rozumie i mówi "dzidziuś" lub "dzidzi" - jak tylko zobaczy gdzieś dzieciaka, czy to w sklepie, czy w telewizji. Cieszy się strasznie na widok innych dzieci:-)

Umie bić brawo, kręcić głową jak się mówi "nie", ostatnio zaczyna "tańczyć" a wygląda to tak, że macha rączkami równocześnie kręcąc tłowiem:happy:

KOCHAM JĄ!!!!!!:-)
 
Moj Karolek 09 stycznia skończy rok.Niestety jeszcze nie chodzi,ale przemieszcza sie przy meblach,ma 6 ząbków,mówi TATA,MAMA,BABA,DADA,robi i mówi pa pa,tyłem wychodzi z łóżeczka(z mojego tez tak schodzi)wyjmuje mały przedmiot z dużego i wkłada z powrotem.no i rozrabia!!!!
 
reklama
aha,no i jeszcze pokazuje biorac raczki do góry jaki juz jest duuuuuuuuuuzy,a na widok dzieci bardzo sie cieszy i probuje nawiazac kontakt.
 
Do góry