reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak samopoczucie, mamusiu?

Benita, witaj znowu!!! :)

Co do studiów, to nie pierwsza moja studencka "pała", tyle, że pierwsza na tej uczelni, a chciałam wystartować chociaż z jakąś 3,00... No cóż, muszę się wziąć do roboty, problem tylko, że nie mam kiedy :(
 
reklama
Catherinka - głowa do góry wszystko będzie dobrze, przecież uczeń bez pały to nieuczeń:-) :-) :-) :-) :-) :-) nic się nie przejmuj .... u ,mie także przepracowanie wzięło górę i jutro biorę dzień wolny i spędze go z moim synkiem.:-) :-) :-) :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
 
Benita: witaj

Catherinka: to teraz masz karabin;-)

a ja jestem w siódmym niebie - Piotrek gada jak najęty mamamamamamamamamamamamam
 
benita święta prawda z tą milością
ja mam ją jeszcze x2 a niedługo bedzie x3

kaśka u nas to soma tylko tatatatatatatatatatatatatata:-D

a poza tym znowy mdlości:sick:
i smutno mi bo właśnie przed chwilą mama rzucila mi słuchawką nie dając dojść do słowa, koszmarne uczucie.. aż mnie brzuch boli z nerwów:-(
 
Ja mam to szczęście, że jestem z moim maleństwem cały czas. Chociaż dzisiaj wychodziłam z siebie. Maluszek nie spał, a ja miałam ambitne plany sprzątania, układania i nie wiadomo, czego jeszcze. Do tego nosi mnie okrutnie, bo zbliża się @:wściekła/y:
 
A u nas bababababababa i mruczenie ala gryzli. Już sama nie wiem, co lepsze. Wcześniej Łukaszek popiskiwał teraz wydaje niskie dzwięki. Sprawdza, co lepsze chyba :-) Jak go zachęcam do mamama to patrzy na mnie z uśmiechem.
 
reklama
u mnie tydzień temu przez 1 dzień była @, choć bardzie podejrzewam jakieś podziębienie, bo zapomniałam Wam napisać - nalałam sobie pełną wanne gorącej wody, chcialam się zrelaksowac, wlazłam do wody i.... zasnęłam :-D spałam dobre 2 godziny, obudziła mnie lodowata woda - jeszcze w zyciu nie wyskakiwałam tak szybko z wanny :-D:-D:-D
zaraz po tej akcji miałam jakies jednodniowe dziwne krwawienie i silny ból podbrzusza
 
Do góry