reklama

Jak schudnąć i pozbyć sie rozstepów?

Temat na forum 'CELE I MARZENIA DO SPEŁNIENIA W 2009 r.' rozpoczęty przez anetka1981, 18 Luty 2010.

1. anetka1981

anetka1981 Fanka BB :)

Hej Mamusie.Zakładam ten wątek dla mam które walczą z kilogramami po ciąży.Ja właśnie jestem na etapie walczenia z nimi:wściekła/y:.Słyszałam o jakiś tbletkach merida,no ale sama nie wiem.No i te rozstepy okropne.Ja stosuje krem elancyl i czekam na rezultaty.Piszcie co Wy robicie żebu wrócić do formy i jak pozbywacie sie rozstępów.:-D

2. patrycja24berlin

patrycja24berlin Mama czerwcowa'06 Fan(ka)

Na rozstepy to nie ma skutecznego sposobu...Kremami nigdy ich sie nie pozbedziesz...ewentulanie jakies zabiegi kosmetyczne ktore je troche zminimalizuja...

3. reklama
  4. mamaA

mamaA Fanka BB :)

Niestety to prawda, chociaż dzięki kremom można zminimalizować istniejące już rozstępy- są zdecydowanie mniej widoczne. a jesli chodzi o pozbycie się zbędnych kilogramów to najlepszym sposobem jest jogging i l-karnityna z hellhound.pl. Według mnie nie ma innej równie skutecznej metody( pod warunkiem oczywiście,ze nie karmisz już piersią)

5. natasza-182

natasza-182 mama Kasieńki

Ja na zrzucenie kg mam sposób, długie spacery z wózkiem, jeszcze karmię dlatego nie mogę diet robić, ale widzę, że pas poporodowy pomaga bo brzuch mam mniejszy po nim, chodzę codziennie po 2 godziny i mam pas na sobie i wg mnie trochę pomaga

6. kokusia31

kokusia31 mamusia dwóch łobuzic

Anetko Meridii Ci nie polecam. Sama byłam tak głupia że ją stosowałam bo wydawało mi się że nic innego mi nie pomoże. Na szczęście została wstrzymana jej sprzedaż i żaden szanujący się lekarz już jej nie przepisze.

Teraz jestem na bardzo fajnej diecie i bez większych wyrzeczeń schudłam 3,5 kg. Przede mną jeszcze długa droga żeby odzyskac fajną figurę ale wiem że z dietą i cwiczeniami mi się uda.

Natasza wkońcu widzę na bb kogoś z moich okolic:tak:
    Masz kochana szczęście że należysz do tych kobiet którym karmienie piersią pomaga w gubieniu kilosków. Ja niestety tyle szczęścia nie mam:no:

Po pierwszej ciąży doszłam do wniosku że nie ma sensu się odchudzac skoro i tak planujemy drugie dziecko. Po drodze trafiło się poronienie i zajadanie stresu. Teraz od grudnia już nie karmię i od stycznia postanowiłam wziąc się za siebie. Do tej pory pozbyłam się 10 kg nadwyżki. Przede mną jeszcze 30. Narazie skupiam się na prawidłowej wadze a o skórze pomyslę dopiero za jakieś 15 kg. Wiem od znajomych że na celulit świetnie działają gatki neoprenowe:-).

7. Renia J.

Renia J. Fanka BB :)

Ja też po ciąży stosowałam Meridie-fakt że działała nie chciało mi się jeśc i schudłam 5-kg.przez miesiąc.Ale były też skutki uboczne nie mogłam spac.Mojej szwagierce mocno serce biło i też nie mogła spac.Mogę ci polecic dietę Proteinową-moja szwagierka stosuje ją i przez tydzień schudła 3kg. jest ciagle najedzona.I cwiczenie brzuszków 6 Weidera są naprawde efekty ja też cwicze i rewelacja!!!!!!!!!http://a6weidera.pl/

Ostatnia edycja: 13 Marzec 2010
  8. Migocia_18

Migocia_18 Aktywna w BB

Hej dziewczyny ^^ tak czytam was i czytam i wiecie co wam moge zaproponowa oczywiscie dieta i roletik hm ? dla tych ktore nie wiedza co to jest to jest to sa rolki ktore ubijaja tluscz i naprawde sa super efekty i wcale nie jest to drogie :) ale oczywiscie trzeba systematycznie :)

9. rabarbar

rabarbar Fanka BB :)

czasem walka z roztępami, czy pomarańczową skórką nieco przypomina walkę z wiatrakami. I przyznam, że lepiej jest zapobiegać niż leczyć. Tzn chyba lepiej byłoby starać się o to, żeby owe rozstępy się nie pojawiły niż myśleć o tym jak się ich pozbyć.
    Istnieje wiele preparatów, które mają na celu pomóc nam pozbyć się tego paskudztwa. ale nie zawsze są one skuteczne, albo czasem nasze rozstępy są w takim stadium, że nie pozostaje nam nic innego, jak tylko usunięcie ich np taką metodą Usuwanie rozstępów - IQ Medica powiedzcie czy próbowałyście laserów, żeby się pozbyć rozstępów ??

10. reklama
  11. marika

marika Fanka BB :)

jasne to już na ten temat edukacje powinni rozpocząć w podstawówce..a nie nam to mówisz po ciążach,ze zbędnym balastem.Fakt często i z naszej winy, nie genów..ale skoro tu jest taki temat to wydaje mi się że chudziutkie,jędrne dziewuszki tu raczej nie zaglądają.
    W odchudzaniu wskazany jest ruch, ale i dla mnie czasem wydaje się lepiej ograniczyć jedzenie:),niż ćwiczyć z lenistwa.Trzeba się zmobilizować by mniej jeść,zdrowiej i połączyć to z ruchem.Powinno się więcej kcal spalać niż,spożywać.

12. gretchien

gretchien Zaciekawiona BB

Wiecie co mnie najbardziej przeraża ?? Że coraz więcej kobiet ma problemy z rozstępami. Nie ważne ile mają lat, ile ważą no i czy mają już za sobą ciążę, czy jeszcze są przed.
    Ja jakoś nie do końca wierzę w działanie kremów na rozstępy. Już lepiej jest iść na jakiś zabieg, nie wiem peeling, mikrodermabrazję, albo nie wiem dermaroller, tylko metodę odpowiednią trzeba wybrać. U mnie sprawdzają się peelingi, bo nie mam rozstępów za dużo, ale dobrze jest się skonsultować z kimś, żeby dobrać najlepszy sposób dla nas. Gdyby któraś z was chciała mogę podać namiary na miejsce, gdzie się rozprawią z rozstępami.

Poleć forum