reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak schudnąć po porodzie?

reklama
Oj dziewczyny, a ile moich koleżanek nie było u żadnego dietetyka, tylko znalazło dietę w gazecie... Ja jestem z rocznika 87, akurat na moje naście lat przypadł kult chudego za wszelką cenę. Nie mogłaś być sobą, miałaś być ładna i szczupła. Potem mieliśmy korowód Kardashianek i innych tego typu pań. Tak naprawdę millenialsi zaczęli przyglądać się dietom, dietetykom i temu czy popularne metody są faktycznie zdrowe. I czy trzeba mieć figurę jak Fergie z Black Eyed Peas, żeby czuć się jak bogini ;)
Tak. Diety kapuściane, kwaśniewskiego, atkinsa podbijały domy, były w gazetach jako takie cudowne a nawet w TV. 😂
 
reklama
oczywiście że tak, najlepiej deficyt plus ruch, ale są osoby które polegają tylko na deficycie wtedy aby było to zdrowe musi być długotrwałe. Wszystko
Też zależy od wagi i postury, wzrostu. Ja przy 1800 kcal bez ruchu , będę tyć powoli tyć. Mój deficyt przy treningach to 1400 kcal, a bez treningów 1200 kcal… każdy ma inna wagę i inne kilogramy do zrzutu.
Wszystko zdrowo i z umiarem.

1200kcal jak nie jesteś karłem nie ma nic wspólnego ze zdrowiem - a raczej pokazuje, jak na max. masz rozwalony metabolizm. Serio, każda Twoja wypowiedź to jak alkoholik mówiąc, że nim nie jest - typowe wyparcie.

Dodam jeszcze, że naprawdę nie chce mi się już toczyć tej dyskusji - ale ciąże masz jeszcze przed sobą więc naprawdę polecam zrobić też prządek w psychice bo może się to dla Ciebie, dla was bardzo źle skończyć jak Ci dojdą do tego hormony w ciąży nie mówiąc o tych w połogu
 
1200kcal jak nie jesteś karłem nie ma nic wspólnego ze zdrowiem - a raczej pokazuje, jak na max. masz rozwalony metabolizm. Serio, każda Twoja wypowiedź to jak alkoholik mówiąc, że nim nie jest - typowe wyparcie.

Dodam jeszcze, że naprawdę nie chce mi się już toczyć tej dyskusji - ale ciąże masz jeszcze przed sobą więc naprawdę polecam zrobić też prządek w psychice bo może się to dla Ciebie, dla was bardzo źle skończyć jak Ci dojdą do tego hormony w ciąży nie mówiąc o tych w połogu
to jaki jest wg Ciebie deficyt dla mnie? Bez trenowania? 1800? Zrozum, że jeżeli ktoś mało waży całe życie to musi włożyć więcej pracy w efekty, mało tego, dużo trenuje więc aby zrzucić muszę więcej pobiegać, taka redukcja trwa miesiąc, nie pół roku czy rok. Jakbym ważyła 70 kg ten pułap byłby większy.
Startowałam z waga 51 kg jak byłam w ciąży, przytyłam 10 kg bez problemowo nawet przenosiłam syna, trenując w ciąży. Więc widzę że problem to masz Ty ewidentnie ze swoją przeszłością.
 
Ech dziewczyny, które narzekają na swoje ciało powinny usłyszeć tylko jedno pytanie, które kiedyś Julia Roberts zadała w jakimś filmie swojej towarzyszce, która przejmowała się oponką: czy jak kiedyś byłyście nagie z facetem w pokoju to Was wyprosił?

Pozostawiam to własnego rozeznania 🤣 pamiętajcie, że najważniejsze jest zdrowie.
 
Ja nie jadłam w wakacje przez tydzień prawie. 1 dnia zjadłam jedynie owsiankę na sniadanie, drugiego dnia jabłko,trzeciego dnia już piłam jedynie wodę i takie przeciery właśnie do detoksu. Potem czwarty, piąty, szósty i siódmy dzień piłam tylko wodę. Czułam się świetnie, choć największym problemem okazała się nuda .
Weź już nie pisz więcej 🙈
 
reklama
Ja nie jadłam w wakacje przez tydzień prawie. 1 dnia zjadłam jedynie owsiankę na sniadanie, drugiego dnia jabłko,trzeciego dnia już piłam jedynie wodę i takie przeciery właśnie do detoksu. Potem czwarty, piąty, szósty i siódmy dzień piłam tylko wodę. Czułam się świetnie, choć największym problemem okazała się nuda .
i ile schudłaś 😂
 
Do góry