reklama

jak się bawia nasze dzieci

Temat na forum 'Dzieci urodzone w styczniu 2007' rozpoczęty przez kasiulka0901, 15 Maj 2007.

1. kasiulka0901

kasiulka0901 Gość

Nasz emaluszki rosna, zdobywają nowe umiejętności :tak:
    Ciekawe jak się bawicie z maluszkami:tak: i co dzieciaczki lubią najbardziej.

Rochu lubi masaż leży sobie na moich kolanach na brzuszku, a ja masuję i mówię:pędzą konie po betonie...
    Łaskotki ma nieprzeciętne i chichra się strasznie, jak go połaskoczę.:happy:
    Lubi tańczyc i słuchac jak śpiewam;)
    ma nawet kilka ulubionych piosenek:tak:

i hitem nadal jest lusterko chichra się bardzo jak tylko widzi nasze odbicia lustrzane.

2. karola2007

karola2007 Mamy styczniowe 2007 majowe mamy'08

no to moj aryan bawic sie bawi :-)ale bardzo szybko mu sie to nudzi:-plubi sie bawic na swojej macie i kluczykami ale jak tylko mu cos nie wyjdzie to zaraz sie nerwi :tak:a spiewac tez mu spiewam tylko ze do snu aaa aaa aaa byly sobie kotki dwa:-D nic innego nie znam:-p wstyd:zawstydzona/y:no i lubi jak go laskocze jak sobie no i warjujemy:-)

3. reklama
  4. Marthusia

Marthusia mama Lenulca i Fasolki:)

Lena zajmuje sie soba cale 5 minut. Normalnie trzeba ja zajmowac, mowic, spiewac, pokazywac, zabawiac.mam nadzieje, ze niedlugo jej sie odmieni i gdy ona bedzie zajeta zabawa ja bede mogla sie chociaz troche pouczyc.
    Dziewczyny, znacie moze jakies sposoby, ktorymi mozna na troszke dluzej maluszka zajac??

5. kasiulka0901

kasiulka0901 Gość

Rochu pod łukiem- playgym potrafi lezec i się bawic spokojnie z 20 minut.
    Czasami musze zerkac co robi bo potrafi obrócic się o 180 st. w bardzo krótkim czasie.:tak:

6. Elżbietka

Elżbietka mother of two sons&angel

Filip lubi leżeć w łóżeczku pod zwykłymi grzechotkami na gumce (takie jak do wózków-zawiesilam mu nad łóżeczkiem) i wali w nie rączkami,albo chwyci się łapkami za tą gumkę i próbuje się podciągnąc. albo ułoży sie w poprzek łózeczka i wali w nie nogami. albo zarzuci stopy na porącz łózeczka i podziwia je :-D. i tak potrafi 1-1,5 godziny ciągiem przeleżeć. na macie okolo godziny - zajmuje się głównie swoimi rękami i nogami. i smoczkiem któego wywleka sobie z buzi. a te zwisające zabawki mogą nie istniec.
    huśtawka już jest niedobra. wytrzyma tam całe 3 min. i to jak ma mnie na oku.
    całkiem nieźle jest mu w nosidełku. oczywiscie pod warunkiem ze nie stoi się w miejscu.
    no i uwielbia jak się do niego mówi, cokolwiek. wtedy on zaczyna gadac jak najęty. ma tez swoje upodobania muzyczne. tzn nie lubi vivaldiego i kilku piosenek - jak tylko usłyszy od rau buźka w podkówkę.
    aha! i pasjonuje się wkładaniem do buzi śliniaka, pieluchy, troczków od czapki.

to chyba na razie tyle :-)

7. AbEjA

AbEjA Mamy styczniowe 2007

Zuzka z uporem maniaka usiluje zjeść paski i zapięcie od pasa bezpieczeństwa w huśtawce z Fishera. Żyrafy są odczepiane odrazu i wyrzucane na ziemie. I wtedy zaczyna się zabawa z zapięciem.

8. Elżbietka

Elżbietka mother of two sons&angel

dziś basenowaliśmy się z Filipem. on co prawda poczuł się jak na wczasach, a nie nauce pływania i nawet nie raczył nogą machnąć, tylko się ułozył na wodzie i założył łapkę pod głowe. ale wazne ze sie nie bał i wogóle nie płakał:happy:

9. fogia

fogia Gość

Elzbietka jak ja Ci zazdroszczę tego basenowania. W takich chwilach zawsze bardzo żałuję, że mieszkamy w tak małym miasteczku gdzie nie ma tego typu zajęć dla niemowląt.

10. reklama
  11. kasiulka0901

kasiulka0901 Gość

12. szmiks

szmiks Zaciekawiona BB

Mój Kubuś najbardziej lubi przekręcać się z pleców na brzuch i odwrotnie:-):-DOstatnio lubi też zabawy w bujaczku - bawi sie swoimi rączkami i nóżkami.
    Ale jak chcę Go dłużej zająć to daję Mu kukurydzianego chrupka lub sucharka i na jakiś czas jest spokój:tak:

Poleć forum