reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

jak się bawia nasze dzieci

To tak jak u nas, ale kąpiel była ciut łatwiejsza :tak::-D Może Emi i Witek potrzebują paru kąpieli z ręczniczkiem by się do tego przekonać :nerd: Ja dałam małemu myję z froty :tak: Wystarczyła w zupełności do zasłonięcia oczek :tak::-D
 
reklama
Wracając do tematu wątku ... Witek dostał od babci pędzle i malowanki na wodę oraz pisaki. Malowanki zainteresowały go ... bo było czary mary i są kolorowe koniki :-D:-D, a pisaki zachwyciły go na całego :tak::-D Moja mama kupiła mu takie specjalne pisaki firmy Crayola. Są zmywalne. Świetnie się spierają (ponoć - zaraz się okaże jak wyciągnę pranie z pralki ;-)), rewelacyjnie zmywają się z rączek i buźki :tak:;-) oraz stoliczka :-D:-D:-D:-D Polecam
FLAMASTRY ZMYWALNE CRAYOLA (493553940) - Aukcje internetowe Allegro
 
Chyba kupie takie flamastry. Julka ostatnio wzięła sobie markera i wymalowała nim piękne, duuuże kólka ... po mojej kremowej kanapie:crazy:. na szcescie marker był zóoooemowo sprał. Ale byłam wsciekła:wściekła/y:
 
Pisaki super sprawa, my narazie problemow nie mamy, Gracjanek wyciaga kredki i zaraz woła o swoj zeszyt do wysowania, nigdzie indziej nie chce rysowac. Mam nadzieje, ze ta cecha mu nie zaniknie!
 
Monia i jak>? Sprało się? Jak będziesz zadowolona, to też kupię.

Aaga ja mam takie kreski z długopisu na kanapie. niestety niczym nie chcą się zmyć. :-(
 
Monia i jak>? Sprało się? Jak będziesz zadowolona, to też kupię.

Sorki, ale byłam zajęta pierniczeniem :tak:;-):-D:-p Jestem zadowolona i to bardzo. Nic nie widać, nawet na białej bluzce ;-) Co prawda najpierw ją wzięłam przetarłam mydłem (takim dobrym do spierania plam) a potem wyprałam w pralce. I ani widu pisaków :-D:-D:-D:-D
 
Sorki, ale byłam zajęta pierniczeniem :tak:;-):-D:-p Jestem zadowolona i to bardzo. Nic nie widać, nawet na białej bluzce ;-) Co prawda najpierw ją wzięłam przetarłam mydłem (takim dobrym do spierania plam) a potem wyprałam w pralce. I ani widu pisaków :-D:-D:-D:-D

:szok::szok::szok: Super flamastry!!!! pomimo, ze Gracjanek nie maluje i nie rysuje po niczym innym tylo po bialej kartce to swietna sprawa :-)
 
reklama
Do góry