reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak się bawić z dziećmi

hihihi dobre no ja salonu nie posiadam

u nas tez akuku ale ja zasłaniam moja twarz swoimi rekami i mały wtedy spoglada i swoimi odciaga mi od buzi a nieraz mu utrudniam zeby sie pomeczył i tak szybko sie nie odsłaniam
 
reklama
U nas tez najlepsza zabawa jest a kuku

Dziewczyny znacie moze tekst do Opowiem Ci bajke jak kot palił fajke... ja znam do połowy i nie moge sobie przypomniec reszty
 
Opowiem ci bajkę,
jak kot palił fajkę.
A kocica papierosa,
upaliła sobie kawał nosa.

Prędko, prędko po doktora,
bo kocica bardzo chora!
Przyszedł doktor z dużym brzuchem,
a kocica - pod fartuchem!

Przyszedł doktor z nożycami, a kocica
- z kociętami.
 
Dzieki Karolinna ale chodzi mi o ta druga wersje

opowiem ci bajke jak kot palił fajke i upalił sobie ucho
a gdzie to ucho
na stole
a gdzie ten stół
woda go zabrała
a gdzie ta woda
króki ja wypiły
a gdzie te kroki
w lesie na drzewie
a gdzie ten las

i dalej nie pamietam :mad:
 
Ja to znam tak:
Opowiem Ci bajkę ,
jak kot palił fajkę.
Na długim cybuchu ,
Spalił sobie ucho,
A gdzie to ucho?
-Woda porwała,
A gdzie ta woda?
-Gołębie wypiły,
A gdzie gołębie?
- Na dębie,
A gdzie ten dąb?
- Siekierka zrąbała,
A gdzie ta siekierka?
- U chłoopa za pasem,
A gdzie ten chłop?
- Umarł pod progiem,
A jak mu grali?
- Baranim rogiem.​
 
Kurcze, ale tej bajki o tym jak "Kot palił fajkę" to daaawno nie słyszałam, gdzieś mi choroba ukmnęła:-)
A co do układanek to szkolnis ma fajne drewniane układanki dla dzieci - cos takiego np:
150_0_productGfx_991aadc14267ae677f9f689b2df98d0a.jpg 150_0_productGfx_2aeb2545b773d446b0646484cefc0fd5.jpg
ta druga z ubieraniem misiów w różne części ubrankowe to jest wypas po prostu:) Baardzo zajmująca dla dziecka
 
reklama
Do góry