reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak się bawić z dziećmi

madziunia, elusia mam tę piosenkę o małym księciu na komputerze, zajmuje 5 mb, przesłąć Wam na maila?
 
reklama
Asia a mi bys mogła tez przesłac bo gdzies mi wsiakła kaseta z ta piosenka. A nie mam czasu jechac do Krakowa jej szukac
 
empolan pisze:
eg fajny pomysł z tymi czytanymi bajkami. Ja uwielbiałam słuchać, może Kamil też będzie lubił :) Pamiętam taką bajkę o praprasłoniu. Super była. A co wpisałaś, że Ci tak wyszukało?
Wpisałam bajki grajki- tak się nazywa ta seria.
 
Kunda to podaj swojego maila, wyślę Ci
mam jeszcze kilka kołysanek: Był sobie król, Złotowłosa królewna, Wróżki, Siwa chmurka...
 
reklama
Kamilkowi bardzo zapodobała się huśtawka: trzymam go leząco na rękachi "huśt . huśt" do góry i na boki a potem bym na poduszki. Bardzo głośno się przy tym smieje i robi super minki :D :D :D
 
Do góry