reklama

Jak się czujecie :)

Kobiety w ciąży z przewidywanym terminem porodu na styczeń 2012 r.

1. elastyna

elastyna Aktywna w BB

Cześć :) jestem nowa na forum :) termin mam na 27 stycznia. Od tygodnia jestem na zwolnieniu lekarskim. Teraz czuje sie znacznie lepiej, muszę przyznać, że początek był fatalny. Wymioty i straszne migrenowe bóle głowy. Npiszcie co u Was :)

2. ewq87

ewq87 Początkująca w BB

Witaj elastyno :-) my na przykład od dwóch tygodni czujemy się dobrze bo wcześniej to różnie bywało. ja mam termin na 28 stycznia. dzisiaj byłam na wizycie i na szczęście wszystko jest bardzo dobrze. Podczas badania USG maluszek strasznie się kręcił:-) cudowne to było. a jak tam u Ciebie? przeszły Ci troszkę mdłości?

3. reklama
  4. Melisa87

Melisa87 Fanka BB :)

Witam:-)
    Ja rowniez mam termin na styczen, ale troszke wczesniej, bo 15 :-). Od poczatku ciazy czulam sie bardzo dobrze, zadnych mdlosci... czasami lekkie klucie w podbrzuszu i tyle. Moj Dzieciaczek ma juz 15cm i rosnie jak na drozdzach. Brzuszek juz troszke widac. A jak Wasze brzuszki? Skad jestescie? Ja - Krakow. :-)
    Pozdrawiam cieplutko, Marlena

5. sarat

sarat Fanka BB :)

czesc dziewczynki :) Ja jestem z Nowej Soli kolo Zielonej Góry. Jestem w 18 tc. na poczatku tez bylo ze mna ciezko :) teraz jedyne co mnie meczy to dusznosci :) a tak jest super :) Brzusio rosnie, dzidzia mi sie wierci :) ruchy czuje juz od 20 lipca. Narazie nie wiadomo do konca czy bedzie chlopczyk czy dziewczynka :) bo jeden lekarz mowil ze corcia pozniej druga pan doktor widziala siusiaczka :0 21 sierpnia mam kolejne usg i moze juz bedzie definitywnie widac :D

6. elastyna

elastyna Aktywna w BB

Cześć dziewczynki :) U mnie różnie bywa, do południa jet ok, a później niestety mdłości, zawroty głowy, bolą mnie nogi no i ta głowa łoojj... przy ierwszej ciąży nic mi nie dokuczało, teraz jest inaczej. Nie wiem czy też tak macie, ale ja np. bardzo szybko się męczę :no:. Czekam na ruchy dzidziusia :)

Pozdrawiam :):-)

7. sabina32

sabina32 Zaciekawiona BB

Witajcie kobietki:)) moje samopoczucie jest bardzo zmienne:)) he he raz jest super drugim razem leże bo zle się czuje ,no ale cóż inaczej nie bedzie bo mam juz swoje latka i to nie pierwsza ciąża:)) he hr mam 4 synów....teraz lekarz raz powiedzial,że chłopczyk ,drugim razem dziewczynka:) wiec zobaczymy:)) Ruchów jeszcze nie czuję ,a bardzo już bym chciała terminow mam 3: 27grudzien,30 grudzien i 4 styczeń:)) buziaki dziewczynki!!

8. elastyna

elastyna Aktywna w BB

Hejka :) no faktycznie masz obstawe, 4 synów ;) życze dziewczynki :-)

9. sarat

sarat Fanka BB :)

hihi Sabina rzeczywiscie :) masz obstawę! Może tym razem będzie dziewuszka :D Trzymam kciuki :) Ja juz mam połowę ciąży za sobą :D

10. reklama
  11. Jostyna

Jostyna Fanka BB :)

Witam wszystkie styczniowe przyszłe mamy. Jestem tu po raz pierwszy, więc gorąco witamy Ja i mój Bobasek.;)

Poleć forum