reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak się czujesz mamo?

cześć wszystkie mamuśki :D
jak narazie nie narzekam w zasadzie wszystko ok, jedyne objawy to czasami mdłośći bez punktu kulminacyjnego i sporadycznie ból głowy. ale nurtuje mnie jedno pytanie .słyszałam, że w ciąży nie powinno spać sie nabrzuchu a to moja ulubiona pozycja, w zasadzie nawet tego nie kontroluję bo najczęściej rano budzę się na brzuchu. czy nie szkodzę w ten sposób maleństwu. :-[
 
reklama
Ja podobnie jak większośc z Was mam mdłości i to nie tylko poranne-męczą mnie cały dzień i nie moge już tego znieść. Do tego jestem alergikiem i z racji ciąży nie moge nic łykać, więc sie męczę z tym katarem i swędzącymi oczami.Poza tym urosły mi piersi-czasami bolą, szybko się męczę i nic mi sie nie chce :)Brzuch chyba narazie mi nie rośnie-bardzo mało jem więc zamiast tyc to chudnę :(
 
czesc dziewczyny
aj amialam przez ostatnie 4 tygodnie straszne mdlosci teraz jakby sie troche uspokoilo :laugh: ale za to czesto mam silne bole podbrzusza mam nadzieje ze to nic powaznego
 
u mnie beznadziejnie :( wymiotuje rano, caly dzien mnie mdli, nic mi nie pomaga. mam wstret do wstawania z lozka, komunikacji miejskiej, komputera nawet :( dzis bylam u lekarza i dostalam cos na te nudnosci, tylko ze to jest do zrobienia w aptece wiec czekam do jutra. jak pomoze to bedzie wspaniale :) pozdrawiam was wszystki lutowe mamy (i nie tylko lutowe). moze ktoras jest z lodzi?
 
wspolczuje wiem co czujesz bo mnie przez ostanie tygodnie cale dnie mdlilo co zjadlam to mnie mdlilo jak nie zjadlam to mnie mdlilo z glodu ale teraz od 3 dni musze sie pochwalic ze czuje sie coraz lepiej mdli mnie sporadycznie mam nadzieje ze juz niedlugo wogole znikna te straszne mdlosci
pozdrawiam
 
reklama
pisze zeby wam powiedziec ze dzis po raz drugi obudzilam sie bez mdlosci. mam nadzieje ze to nie wroci :) jestem szczesliwa :) pozdrawiam
 
Do góry