reklama

Jak się podmywacie?

Temat na forum 'Ciąża, poród, połóg' rozpoczęty przez anussia201, 1 Grudzień 2011.

1. anussia201

anussia201 Fanka BB :)

Jak w temacie? Jak się podmywacie? Ja jak akurat nie biorę prysznica to w misce z wodą a dzisiaj koleżanka po wykładzie z nefrologii powiedziała że profesor zabronił takiego podmywania się gdyż od tego są nawracające zakażenia układu moczowego.Doodam że ta miska służy jedynie do tego celu tzn.np.nie piorę w niej ani nic

2. misia45

misia45 Fanka BB :)

3. reklama
  4. monikasia

monikasia Fanka BB :)

Ale, ze co? Ze niestosowne?;-)
    Wiadomo, ze miska juz dawno powinna w odstawke isc...A profesor ma jednak racje.

5. Silmiriel

Silmiriel Gość

A nie łatwiej ręką i spod kranu? Na pewno higieniczniej.. miska brrr.. Przecież wszystko co wymywasz wraca z powrotem. Mam nadzieję, ze to prowokacja jednak...

6. anka_d

anka_d Moderator

Można też myc brudne nogi w zlewie kuchennym, w końcu myje się w nim zatłuszczone gary:-) co za różnica?

7. misia45

misia45 Fanka BB :)

oj Anko TY prowokatorko :-D
    w sumie zlew odpływ ma więc inne rzeczy też można robić :sorry:

Ostatnia edycja: 1 Grudzień 2011
  8. anka_d

anka_d Moderator

Tak mi się pytanie przez noc urodziło... Anusia a czy po stosunku z mężem też myjesz się w miseczce? Bo oczami wyobraźni widzę te pływające - jak oczka w rosole - plemniki, które wcierasz w siebie zapamiętale...
    Jednak ohyda:eek:

9. Majuska1

Majuska1 Fanka BB :)

O Dżizas.......umarłam....:szok::-D:-D:-D:-D

10. reklama
  11. kłaczek

kłaczek Fanka BB :)

Boszszsz... Anka! Takie niezywe?? Pewnie to przez hormony, ale zrobilo mi sie zal tych malenkich, pomordowanych w misce kijanek... Widze je oczyma wyobrazni.:-(

12. Kamiśka :)

Kamiśka :) Moderator

Wariatki :-D nie ma to jak z samego rana opluć monitor :-D

Poleć forum