reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak się przygotować do ciąży

Kochane,
napiszcie tutaj jak przygotowujecie się psychicznie i fizycznie do kolejnej ciąży.
co polecacie, co wypróbowane a czego raczej nie polecacie?
Diana -Ty dość długoo czekasz ze staraniami o koejnego dzidziusia - możesz napisać jakie badania robiłaś? Może coś podpowiesz.mi na ostatniej wizycie pani pobrała tylko cytologie i mowy o żadnych badaniach nie było, tylko tyle że ze staraniami mam się wstrzymać do przyszłego roku..
pozdrawiam
 
reklama
Diana kazdy z Nas jest inny , nie którzy sa silniejszi od innych a niektórzy wciaz maja ciezko... Nie idzie to tak jednoznacznie odpowiedziec co polecamy a czego nie

Tak naprawde to kazda z nas bedzie wiedziała ze to juz ten czas , by znów sie starac.Niektórym to wychodzi po 2,3 miesiacach anie którzy potrzebuja duuuuzo czasu. I co najwazniejsze musi byz wspolna zgoda "partnera i partnerki" Bo pomimo ze sie mówi ze kobiety sa twarde ,mezczyzna w ukryciu cierpi.To musi byc Wasza wspolna decyzja, nic w pospiechu
Mi lekarz powiedział ze po 6 miesiacach moge sie starac, zrobic najwazniesze badanka , wypoczac fizycznie i pychicznie do dzieła Jednak wole sobie poukaladac jeszcze kilka rzeczy i dopiero wtedy.

Teraz czeka mnie wyjazd w koncu wypoczne z dala od swojego miasta , nabiore sily, a maz jeszcze chce zdac prawko na B by byc zawsze gotowy by ze mna gdzies móc pojechac Ja moze i jestm gotowa ale szanuje decyzje meza i jesli to ma sprawic by poczuł sie pewniej - niech tak sie stanie

Przepraszam ze sie tak rozpisałam ....:zawstydzona/y:
 
My myślimy o staraniach za jakieś pół roku, ale czas pokaże jak będzie, teraz nie chcę mieć nic zaplanowane, bo plany lubią się sypać
najważniejsze dojść do siebie fizycznie i psychicznie
 
Bez pośpiechu, na luzie psychicznym trzeba podejść do sprawy, jeśli nie ma ciśnienia, że muszę zdążyć z ciążą bo coś tam, to najlepiej chyba nie planować, dać sobie czas. Jedyne co możesz sobie kupić naturell folian, tak wiesz dla dobrego przygotowania. No i na luzie czerpać przyjemność ze współżycia, a efekt w odpowiednim czasie się pojawi.
 
Brałam witaminy mama dha premium i wszystko jest ok Jadłam w sumie normalnie, odstawiłam czarną herbatę, kawę. Każdego dnia staram się wypijać 2 litry wody, do tego warzyw i owoców, zaczęłam tez jeść prawie codziennie różne kasze :)
 
Do góry