reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak się rozwijają nasze Skarby :)

Elena waga w sam raz, wzrost tym bardziej.

Dziewczyny sprawdzacie wage i wzrost z siatkami centylowymi?? Ja przestałam bo ciągle Krzysiek był w dolnych centylach i mnie to stresowało...

Antylopka to trzymam kciuki za nowe żebiska - przynajmniej jakby wyszły 4 to byłby spokój an jakis czas;-)
 
reklama
Ja nie patrzę na centyle - dla mnie najważniejsze, że w moim mniemaniu mój syn wygląda dobrze. Kiedyś była taka sytuacja, gdy miał 6 tygodni. Dla mnie i dla pediatry był idealny, a lekarka z DSK wydarła się na mnie, że od urodzenia za dużo przybrał na wadze. Ale trzeba było wziąść wzgląd na to, że ta lekarka z DSK była porąbana.

Mój dziś sam poszedł przy meblach. Było z 5-7 kroków. Więc na chwile obecną rekord. Prawdopodobnie ten dzień, w którym zacznie chodzić jest tuż tuż.
 
Daniel już chodzi na całego:tak::-D. Jeszcze tylko wstawać nie umie bez podparcia się czegoś, wiec jak w połowie drogi zaliczy glebę, to reszta drogi na czterech. Przewaga dwukończynowego chodzenia jednak jest już spora nad czterokończynowym.:-D
 
Elana - wymiarowo nasze chlopaki takie same:)

Na siatki centylowe nei patrze w ogole, bo francuskie siatki sa sporo zanirzone w stosunku do Pl. Przybiera proporcjonalnie wage do wzrostu, wiec ok.

Wiolcia - tez mam taka nadzieje, ze wkrotce nadejdzie chwila ulgi. W piatek kupilam mu mocniejszy zel do dziac*sel i takie kropelki na trudne zabkowanie i od wczoraj jest poprawa - mniej marudzi, mniej sie slini, lepiej spal. Swoja droga drogie to bylo jak cholera!!
 
Po szczepieniu. Był dzielny!:tak: Kolejne za 5 m-cy.

Najgorzej, że teraz będzie Mateusz szczepiony w maju:szok:! Nie wyobrażam sobie:no:!!!!

Daniel waży 13.550 i ma 83 cm wzrostu:happy2:. Więc jak na początku sporo przebijał brata, tak teraz już jest mniejszy niż Mateusz w jego wieku.

Chociaż z drugiej strony...jego sylwetka nie jest jeszcze w pełni wyprostowana a mierzony właśnie był przy ścianie. Może jakby był już w pełni chodzący...no nic. Na razie jest mniejszy a cięższy:-p:-D.

Patrząc w centyle jesteśmy na 97 we wzroście a ponad 97 w masie ciała.
 
ja wczoraj wazyłam małego na naszej domowej wadze i wyszło 11,30 ale to w ubraniu i w papciach wiec tak ma 11 kg niestety zmierzyc go nie umiem co zmierze to wyjdzie inaczej ale najczesciej wychodziło 78 cm
 
Przez przypadek odkryłam dziś, ze mamy czwórkę:szok:! I to już 3 z czterech czubeczków(wiecie o co mi chodzi:-D he he) Czyli już jakiś czas temu musiała wyjść. Obyło sie bez gorączki i w ogóle...aż w szoku jestem! Ale to dobry znak! Oby reszta równie bez objawowo nam wyszła:-):tak:! Czyli 7 zębów na stanie:tak:.
 
krolcia gratki ząbkow i chodzenia. My tez już chodzimy i tak jak Danielek - jak capnie w drodze to jeszcze nie wstanie choc próbuje ale nie daje rady:-D
Najgorsze w tym wszystkim jest to że jest strasznie nieostrożna i zamiast iśc ona biegnie:szok: na dzień dzisiejszy ma po dwa siniaki na kazdym policzku, wyglada koszmarnie:no: o posiniaczonych łydeczkach...

Ja na centyle tez nigdy nie patrzę i nie patrzyłam.
Może po prostu nie było potrzeby hehe

My tez już po szczepieniu, przed weekendem byliśmy - wszystko dobrze, nawet nie zapłakała za bardzo. Ząbki mamy 4! końcu wyszły nam te górne jedynki, tez na szczęście jakoś 'bezbolesnie'
Ważymy sobie 10.800

Elena tak tak teraz to juz się będzie rozkręcać:-p
 
reklama
Do góry