reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak się rozwijają nasze Skarby :)

reklama
I przy okazji spytałam się lekarki o siusiaka(kiedyś lekarz stwierdził, że wąziutko jest). Jest mała stulejka i przykazała robić jak dotychczas, czyli pod koniec kąpieli delikatnie odciągać skórkę i tyle. Do drugiego roku życia nic z tym się nie robi. Także mamy chłopców pytajcie o to.

Sarka ja się pocieszam, że jeszcze z miesiąc i będzie chodził jak ta lala, bez upadków, he he:-D
 
Mój już od dwóch dni chodzi samodzielnie. W końcu. Trzy dni tak trochę chodził, ale oficjalnie już od dwóch dni.
 
Elena to super,mój samodzielnie nie chodzi,tzn cos tam zrobi kroków z dnia na dzień coraz lepiej ale żeby non stop na 2 kończynach to nie,za to szybko porusza sie na czworaka ehehh
 
Elena gratulacje dla małego :)
Renczysia jeszcze chwila i Twój mały ruszy na całego zobaczysz:tak:.
My próbujemy nauczyć Matiego jeść widelcem, ale jeszcze długa droga przed nami;-)
 
Renczysia doczekasz się. :tak: 26-01 z kilka razy zrobił kilka kroków, ale 27-01 już swobodnie chodził. On by dużo wcześnie zaczął, ale bał się.
Ag może długa droga, ale zaowocuje. :tak:
 
Elena Mój kroki robi od dawna,ale teraz coraz lepiej,przejdzie cały pokój :-) a wczesniej pól pokoju i bam na pupinkę :-)
 
reklama
Do góry