reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

jak sie spisuja----->TATUSIOWIE

reklama
20060614image0050rs8.jpg

tatuś jeszcze w oczekiwaniach
 
a nasz "tatuś" już od dzisiaj siedzi ze mną w domku aż do końca roku, i razem bedziemy się opiekować Juniorkiem .... ciekawe kiedy zaczniemy się kłócić :)
 
Sumka będę leżała do góry brzuchem i obrzerała się lodami ( czekoladowymi).. a tak szczerze to nie wiem czy przy dwóch facetach nie będe miała więcej roboty niż dotychczas ;-)
 
fusik ja miałam wiecej pracy gdy moj chłop był ze mna na urlopie przez 2 tygodnie, o ranki co to było...w ogole te dni były jakoś tak mniej poskladane.. bo zawsze myslalam, a teraz tego nie musze zrobic, bo zrobi to mąz itp.
 
a u nas tatuś teraz będzie spędzał z niunią cała niedziele co dwa tygodnie bo mamusi zaczęła sie szklola juz jedną byli sami i chyba dobrze sie spisał bo nie była marudna
 
:-) No w końcu i ja mogę coś tu napisać :-) . Otory moj Wiesiu spisuje sie na medal )ciekawe na jak dlugo hihihi. Jest mistryem w uszpianiu Zosi śmiejemy się że poprostu tata ma futerko na klacie i to jej bardzo odpoiwada dlatego tak grzecznie zasypia hihihi
 
reklama
Do góry