reklama

Jak się zabezpieczacie? Najlepsze środki antykoncepcyjne.

Temat na forum 'Rozmowy o seksie' rozpoczęty przez Basia, 7 Lipiec 2005.

?

Zaszłam w ciążę...

1. stosując pigułki antykoncepcyjne

głosów: 6
    4,7%
  2. stosując prezerwatywy

głosów: 17
    13,2%
  3. przy stosunku przerywanym

głosów: 12
    9,3%
  4. przy innej antykoncepcji

głosów: 6
    4,7%
  5. nie zabezpieczałam się/planowałam ciążę

głosów: 90
    69,8%
  1. Basia

Basia Majowa mamusia 2005

Czy ktoras z was stosowala metode naturalne zapobiegania ciazy po porodzie i w trakcie karmienia?. czy moze podzielic sie doswiadczeniami? czy to w ogole dziala i jest skuteczne?

2. Ellena

Ellena Zaciekawiona BB

Sama nie stosowalam metod naturalnych, ale wiem ze jest to ryzykowne. Zanim nie wystapi pierwsza miesiaczka juz mozesz zajsc w ciaze pnownie, a potem cykle moga byc nieregularne. Ja bym nie polecala, ale niech sie wypowiedza inne mamy. A tak poza tym jest duzo innych sposobow zaobiegania ciazy dla karmiacych mam.

3. reklama
  4. lorcia

lorcia Czerwcowa mama'08

odradzalabym ci taka metode-teraz jestes w stanie w ktorym nic do konca nie jest pewne :)

5. Anja26

Anja26 Gość

Az sie glupio przyznac ale my stosowalismy ta metode hehehehehhe Jak widac nie skutecznie.

6. Rusty

Rusty Gość

No, a nam przez półtora roku nic się nie udało "zmajstrować". Metoda objawowo-termiczna. Bez otoczki religijnej; po prostu środki hormonalne mi szkodzą.

7. marianeczka

marianeczka persona non grata

ja rowniez mam w planie metody naturalne, to znaczy badanie sluzu i temperatury. przy regularnych miesiaczkach ta metoda jest naprawde skuteczna. mysle, ze wiecej jest dzieciakow z peknietych prezerwatyw, niz z madrze stosowanych metod naturalnych. ja w kazdym razie zanm ludzi, ktorzy z powodzeniem te metode stosuja. wymaganieco samozaparcia, ale ja nie zamierzam zatruwac sobie organizmu hormonami. zreszta seks od wiekow zwiazany jest z plodnoscia, wiec jesli przyjdzie drugie dziecko - przyjmiemy je z radoscia.
    buziaki
    m

8. Martuska

Martuska Fanka Lipcowa mama 05'

Bardzo duzo mozna poczytac o naturalnym planowaniu rodziny na stronie www.lmm.pl Na forum lmm wiekszosc kobiet stosuje te metody i moze podzielic sie doswiadczeniami. Fakt trzeba miec sporo samozaparcia i umiec przeczekac bez sexu okresy plodnosci, jesli oczywiscie nie planuje sie dziecka.

9. Hanusia

Hanusia Fanka BB :)

Właśnie dziewczyny, ja nie sotałam jeszcz eokresu, robiłam test, ale nie jestem w ciąży. Chciałabym stosować dobra metodę, przed ciążą miałam nir egularną miesiączkę, nie wiem co robić. Teraz stosuję z mężem st. orzerywany, ale jak długo można?Nie wiem co robic, nie chiałabym stosować pigułek ani gumki ...sama nie wiem.....

10. reklama
  11. karolinna

karolinna grudzień 05,wrzesień 08

hanusia uważaj na stosunek przerywany :) bo ja dzięki temu noszę 24 tydz moje maleństwo w brzuszku,ale nie żałuję :) moja koleżanka ze dwa lata temu też tak wpadła :)

12. kate332

kate332 lipcowe mamy'05

moja znajoma po porodzie stosowała pigułki i ......wpadła!!! ???

Poleć forum