reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak się zabezpieczacie? Najlepsze środki antykoncepcyjne.

Zaszłam w ciążę...

  • stosując pigułki antykoncepcyjne

    Głosów: 6 4,5%
  • stosując prezerwatywy

    Głosów: 17 12,9%
  • przy stosunku przerywanym

    Głosów: 13 9,8%
  • przy innej antykoncepcji

    Głosów: 6 4,5%
  • nie zabezpieczałam się/planowałam ciążę

    Głosów: 92 69,7%

  • Wszystkich głosujących
    132
komuptery nie ma co wierzyć, ten system tak nie dizała. żeby wiedziec kiedy i jak można trzeba miesięcy, niektórym nawet lat żeby poznać swój własny organizm. ja nie stosuję ni tabletek, ni prezerwatyw, żadnych innych wkładek. obserwuje moje cykle od trzech lat, mam dokładnie rozpisany każdy dzień minionych cykli. i wiem kiedy mam owulację i dni płodne a kiedy ich nie mam.
 
reklama
Ja również gorąco polecam NPR ... u mnie jak na razie metoda się sprawdza -ponad 2 lata i jest ok. A widzę ,że nie jestem sama bo EWI44 również potwierdza skutecznośc tej metody
 
dobrze że ten chory projekt ustawy antyaborcyjnej nie przeszedł, bo chcieli zabronić nawet "usunięcia ciąży" w przypadku pozamacicznej... banda osłów...
Fioletowa chyba coś źle usłyszałaś, bo czegoś takiego nikt nie chciał zabronić. Poza tym to w przypadku ciąży pozamacicznej nie mówi się o aborcji a o ratowaniu życia kobiety. Aborcja jest wtedy, gdy dziecko rozwija się w macicy i mogłoby być normalnie donoszone, gdyby nie zabiegi medyczne służące przerwaniu ciąży.
 
moja ciocia ma podwiązane jajniki,ale to było po 3 cesarce 15 lat temu.
Sama nie wiem czy bym się zdecydowała,choc będę miała już niedługo 3 dziecko,ale oba poprzednie porody były sn i ten też zapewne będzie,tak więc wskazań medycznych brak.
Za to mój mąż myśli nad wazektomią :tak: i dziwne jest w tym wszystkim moje myślenie,że może lepiej nie bo jak nie daj Boże umrę lub się rozwiedziemy kiedyś (jak na razie o tym nie ma mowy,jesteśmy razem szczęśliwi) to on nie będzie mógł miec dzieci z inną kobietą...pokręcona jestem,że myślę o jego ewentualnym potomku z inną kobietą :oo: Wiem,że wazektomię da się odwrócic by byc znowu płodnym,ale...głupia ja :baffled:
 
Na przykład mój mąż;-) a czemu to my mamy dbać tylko o amtykoncepcje. Uważam ze zarówno w sprawie podwiazania i wazektomii jedyna osoba decydująca powinien byc sam zainteresowany/a.
Skoro Państwo nie chce partycypować w kosztach antykoncepcji swoich rodaków, to dlaczego ma uzurpowac sobie prawo do decydowania o sposobie zabezpieczenia.

Misiako, czapki z głów!!!!! Masz 100%racji
 
moja ciocia ma podwiązane jajniki,ale to było po 3 cesarce 15 lat temu.
Sama nie wiem czy bym się zdecydowała,choc będę miała już niedługo 3 dziecko,ale oba poprzednie porody były sn i ten też zapewne będzie,tak więc wskazań medycznych brak.
Za to mój mąż myśli nad wazektomią :tak: i dziwne jest w tym wszystkim moje myślenie,że może lepiej nie bo jak nie daj Boże umrę lub się rozwiedziemy kiedyś (jak na razie o tym nie ma mowy,jesteśmy razem szczęśliwi) to on nie będzie mógł miec dzieci z inną kobietą...pokręcona jestem,że myślę o jego ewentualnym potomku z inną kobietą :oo: Wiem,że wazektomię da się odwrócic by byc znowu płodnym,ale...głupia ja :baffled:

Mam bardzo podobnie!!!Uffff sama nie jestem w takim myśleniu:-D
Ale bardzo ciekawy temat i będę go śledzić!!!
 
hej hej

w sierpniu urodziłam dziecko, dziś zobaczyłam szklisty śluz, czy to możliwe że to już dni płodne? Czy taki śluz może pojawić się podczas karmienia piersią? Cholera, niedobrze jeśli to płodne.
 
Mi się wydaje, że jest to możliwe. Zrób sobie może test owu. Pomyślałam o komputerku, bo wydają się bardzo pomocne, szczególnie na początku. Zresztą do porodu mam jeszcze bardzo dużo czasu, będę o tym myśleć jak dziecko pojawi się na świecie :) ale sama koncepcja nie jest zła.
 
reklama
Do góry