reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak się zabezpieczacie? Najlepsze środki antykoncepcyjne.

Zaszłam w ciążę...

  • stosując pigułki antykoncepcyjne

    Głosów: 6 4,5%
  • stosując prezerwatywy

    Głosów: 17 12,9%
  • przy stosunku przerywanym

    Głosów: 13 9,8%
  • przy innej antykoncepcji

    Głosów: 6 4,5%
  • nie zabezpieczałam się/planowałam ciążę

    Głosów: 92 69,7%

  • Wszystkich głosujących
    132
Ja słyszałam, że dziewczyny biorą te tabletki na wzrost biustu (chodzi o nastolatki). Zastanawiam się tylko co za ginekolodzy im je przepisują? No i mam odpowiedź na pytanie: skąd u dziewczyn ze starszych klas gimnazjum takie duże piersi (mój mąż nie może wyjść z podziwu!!!).
 
reklama
ja biore te tabletki dopiero od 2 miesiecy...chce sie do nich przekonac!!dostalam je dlatego ze mam PCO i mam nadzieje ze dzialaja jako antykoncepcja ...!!jestem z nich bardzo zadowolona nie mam pryszczy a mialam ich troszke i wloski mam sliczne nie przetluszczaja sie!!tylko niech mi ktos powie czy to jest tez dobra antykoncepcja??
 
czesc dziewczyny
urodzilam 1.5 miesiaca tmu corczke chcialam sie zabespieczyc spirala ale to dopiero moge zrobic za jakies 2 miesiace nawet do 4
ta diane to musi mi doktorek przepisac czy dostane ja w aptece bez recepty ???
nigdy wczesniej nie bralam tabletek wiec nie wiem ::)
 
Piniulka u mnie dzialalo jako antykoncepcja przez 2 lata!

Kociak diane jest na recepte ale jesli karmisz piersia, to lekarz zaproponuje Ci cos innego, jest np zastrzyk Depo Provera, ktory dziala przez 3 mieisace i nie trzeba pamietac o bardzo regularnym lykaniu ;)
 
reklama
Kasia77 pisze:
Piniulka u mnie dzialalo jako antykoncepcja przez 2 lata!

Kociak diane jest na recepte ale jesli karmisz piersia, to lekarz zaproponuje Ci cos innego, jest np zastrzyk Depo Provera, ktory dziala przez 3 mieisace i nie trzeba pamietac o bardzo regularnym lykaniu ;)
Po Depo proverze faktycznie w ciąże nie zajdziesz, jest duże prawdopodobieństwo, że nawet do końca życia! Lista działań ubocznych Depo Provery jest dłuższa niż lista orderów Wałesy i naprawde branie tego leku jest ryzykowne.
 
Do góry