reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak się zabezpieczacie? Najlepsze środki antykoncepcyjne.

Zaszłam w ciążę...

  • stosując pigułki antykoncepcyjne

    Głosów: 6 4,5%
  • stosując prezerwatywy

    Głosów: 17 12,9%
  • przy stosunku przerywanym

    Głosów: 13 9,8%
  • przy innej antykoncepcji

    Głosów: 6 4,5%
  • nie zabezpieczałam się/planowałam ciążę

    Głosów: 92 69,7%

  • Wszystkich głosujących
    132
Tak sie zastanawiam od jakiegos czasu mam problemy z cera,uzywam dobrych kosmetykow do mycia twarzy a ze jestem alergikiem to sa to sprawdzone produkty ale od jakichs 3 tyg robia mi sie doslownie wrzody:eek: na twarzy.Jeden zaniknie nastepny sie pojawia i tak prawie codziennie.mam nadzieje ze to tylko chwilowe.czy ktoras z was tez miala podobnie?:baffled:
 
reklama
Witam!

Nie zapominajmy, że Diane 35 to lek, który leczy choroby spowodowane zwiększonym wytwarzaniem androgenów. Ponieważ preparat Diane zawiera dwa hormony jako substancje czynne wykazuje też działanie antykoncepcyjne.

Jest na rynku dostępnych tyle leków antykoncepcyjnych, że jeżeli nie mamy problemów hormonalnych (myślę tu np. o zespole policystycznych jajników) to osobiście radzę wybrać inne tabletki anty. Mniej szkodliwe dla naszego organizmu.

Diane 35 to lek, ale nie antykoncepcyjny. Tylko lek, który uspokaja rozregulowaną gospodarkę hormonalną, a przy okazji jest też anty.

Pozdrawiam.
 
padigg dzieki za odpowiedz no skoro nie to w takim razie hormony mi szaleja i tyle :baffled:
poczekam jeszcze chwile i jak bedzie podobnie caly czas lub gorzej zglosze sie do lekarza.dzieki:tak:
 
Ja brałam Mercilon i oprócz bólu podbrzusza przez pierwsze trzy cykle nie działo sie nic.Jednak później zaczełam niesamowicie przybierac na wadze.Potem dostałam jasmin i było jeszcze lepiej waga spadała a ja czułam sie świetnie.Teraz po trzech latach niestosowania tabletek znów dostałam jasmin,ale zupełnie mi nie odpowiada.Juz sama nie wiem co brac.Nie są to tanie leki,a eksperymentowac mi sie juz nie chce.Wspomne tez o harmonecie i diane-35,niestety także nie służyły:(
 
Jestem mamą 3 miesięcznego synka nie karmię go piersią zaczęłam braźć tabletki antykoncepcyjne Cyprest jestem w trakcie pierwszego opakowania dzisiaj wezmę 15 tabletkę i jeszcze mam niby okres tzn. lekkie krwawienie po południu z odrobiną śluzu i bólem brzucha jak przy @ czy któraś też może coś podobnego miała???
 
reklama
wie pani, ja mialam taki niby okres i bole brzucha przez caly pierwszy miesiac brania tabletek. przy drugim juz sie zupelnie uspokoilo. ale to bardzo indywiadualna sprawa. jak nie przejdzie w drugim miesiacu, to warto sie wybrac do ginekologa.
 
Do góry