reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak się zabezpieczacie? Najlepsze środki antykoncepcyjne.

Zaszłam w ciążę...

  • stosując pigułki antykoncepcyjne

    Głosów: 6 4,5%
  • stosując prezerwatywy

    Głosów: 17 12,9%
  • przy stosunku przerywanym

    Głosów: 13 9,8%
  • przy innej antykoncepcji

    Głosów: 6 4,5%
  • nie zabezpieczałam się/planowałam ciążę

    Głosów: 92 69,7%

  • Wszystkich głosujących
    132
ale skarbie u mni nie ma chlorowanej wody. Ja mieszkam na wsi i mam wodę w kranie czyściuteńką,źródlaną, prosto ze studni I co w takim wypadku? ::) ::) ::)


dobrze, ze na basen chociaż mogę spokojnie chodzić skoro tak mówisz :laugh: :laugh: :laugh:
 
reklama
hmm mysle ze nic sie nie powinno stac

ale wiesz co najlepiej zrob sobie test

bo jescze zalezy jak goraca byla woda - bo jesli w temp. ok 37-38 stopni to plemniki przezyja a jesli cieplejsza to nie masz co sie martwic
 
jus20sto pisze:
tuśka21 pisze:
Anus nie znaczy ze jak siejest malzenstwem to mozna hulac - hulaszcze konsekwencje tez trzeba znosic - i uwierz mi jak sie jest  malzenstwem to mniej sie czlowiek pilnuje - czesciej go ponosi - bo niby a co tam ??? ale tak szczerze to naprawde jest zawczesnie na bobaska i musze troche miec zdrowego rozsadku - ja psychicznie nie jestem gotowa - nie dalabym rady - wiec nie wiem czy nie mialabym jakiegos dola - ale wiem ze i tak i tak bede kochac swoje dziecko .... ale wole miec wybor i dlatego musze troche zaczac o tym myslec - czego sie oczekuje i chce - a nie zeby chwila - jakies uniesienie - decydowalo moim zyciem pozniej juz do konca :)


tuśka uwierz mi doła miałabyś jak kopiec kościuszki w krakowie
to mówie ci ja
forumowa specjalistka od wpadek   ;) :-[


no ale chyba zmojej wypowiedzi wynika jasno ze nie chce miec drugiego dziecka i ze psychicznie nie jestem gotowa - a jak psycha lezy to i dol bedzie


a z ta forumowa specjalistka od wpadek to sie nie zgodze i przestan tak mowic ... bo jak sie wkoncu spotkamy to ci dam w te twoje piekne zabki i sie skonczy babki sranie ;)
 
sama pisze:
Rano powiedział mi, że nie będzie więcej wyrzucał prezerwatyw do muszli klozetowej, bo jego plemnik mógłby po niej wypełznąć do mnie jak pójdę zrobić siku :) :) :) :) :)

no niech lepiej tego nie robi ..... ;) ale dlatego ze zapcha kibelek i wtedy to dopiero wypelznie .... ale gowienko z przed tygodnia hahahah ;)


sama pisze:
mąż ma poczucie humoru :D :D :D :D

ciekawe kto wtedy bedzie sie smiac ??? - bo to chyba on bedzie musial byc w roli hydraulika (a tak na marginesie to jak sie pisze hydraulik ???)
 
a jeśli chodzi o test, to za wcześnie bo to było wczoraj :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:
Buziaki
 
Gdzieś czytałam, że w wodzie jest malutkie prawdopodobieństwo, żeby plemniki dotarły "do celu".
 
Witam serdecznie wszystkie mamusie i tatusiow:)Mam do was pytanie laseczki,czy jesli biore Yasmin ,to oprocz tego musze stosowac jakąś inna antykoncepcje?Pytam ,bo mam straszny lek w czasie kazdego stosunku,ze znow zajde w ciąże,a dodam jesczez ,ze biore yasmin i do tego prezerwatywa dochodzi jeszcze!czy jest ona potrzebna?
 
moje drogie panie jestem tu nowa chcialam napisac nowy temat ale niestety niepotrafie-mam nadizeje ze wkrotce sie naucze a niebede zasmiecac rozpoczete juz tematy!otoz mam problem i niewiem jak sobie z nim poradzic kiedy kocham sie ze swoim partnerem mam tak wilgotna pochwe ze nieczuje jego...w sobie.niewiem co to moze znaczyc i czy moze powinnam udac sie z tym do lekarza?!prosze o rade!
 
reklama
Moim zdaniem nie ma potrzeby dodatkowego zabezpieczenia, bo skuteczność tabletki to 99,8%, więc jest bardzo duża. Jeśli z samymi tabletkami nie czujesz się pewnie to możesz stosować do tabletek np. prezerwatywę lub globulki, ale moim zdaniem naprawdę nie ma takiej potrzeby.
 
Do góry