reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak się zabezpieczacie? Najlepsze środki antykoncepcyjne.

Zaszłam w ciążę...

  • stosując pigułki antykoncepcyjne

    Głosów: 6 4,5%
  • stosując prezerwatywy

    Głosów: 17 12,9%
  • przy stosunku przerywanym

    Głosów: 13 9,8%
  • przy innej antykoncepcji

    Głosów: 6 4,5%
  • nie zabezpieczałam się/planowałam ciążę

    Głosów: 92 69,7%

  • Wszystkich głosujących
    132
Mam pytanie. Jestem na etapie szukania dla siebie jakichś dobrych pigułek antykoncepcyjnych. Teraz brałam cerazette, ale chcę je zmienic bo mi nie odpowiadają. Czy te pigułki yasmin są faktycznie takie dobre jak o nich piszą czy są przereklamowane? Chodzi mi o ewentualne efekty uboczne, takie jak tycie, spadek libido, wpływ na cerę itp. I ile kosztują?
 
reklama
Ja nie byłam z nich zadowolona. Brałam je karmiąc piersią. Najpierw długo długo nie miałam okresu, a jak już się pojawił to trwał 2 tygodnie. Objawów ubocznych nie miałam, ale zniechęciłam się tym rozregulowanym okresem, co przy innych pigułkach mi się nie zdarzało.
 
YASMIN dodatkowo zawiera środek moczopędny.
Spytaj o nią swojego lekarza myślę że odpowie na Twoje pytania.
Pani gin która przychodzi do mojej apteki stwierdziła że to bardzo dobre tabl. antyk.sama je bierze
a tyć raczej się nie tyje po tego typu lekach ostat generacji mają małą ilosc hormonów w porówn ze starymi
a jesli chodzi o dział ubocz to tak jak i inne tabl antyk
pozdrawiam
 
Polecił mi je gin po porodzie ale nie zdecydowałam się .Mimo wszystko przenikaja do mleka i są to hormony,jakis wpływ na dziedzie muszą mieć ...wiecie jak jest z hormonami .....wystarczą minimalne ilości.Wolę poczekać aż przestanę karmić,na razie gumeczki,hi,hi :laugh:
 
ja bralam z 4 miesiace dokladnie nie pamietam... ale wiecie ja i moje stale pory to nie mozliwe jestem za bardzo zakrecona i zdarzylo mi sie pare razy zapomniec... ale wiecie co mnie najbardziej denerwowalo w tych tabletkach ze przez nie moja wilgotnosc byla zerowa... koszmar... lekarz mi powiedzial ze to normalne przy braniu tych tabletek ale ja poprostu nie moglam.... bol i udreka zadnych przyjemnosci noi odstawilam i zaczelismy uzywac prezerwatywy.... teraz juz przestalam karmic malucha od jakis 2 miechow i zastanawiam sie nad tymi plastrami antykoncepcyjnymi... dla mnie tak zwariowany\ej osoby to w sumie bylo by ok raz na tydzien naklejasz i masz z glowy... chyba ze ci sie odklei..
Nic nie jest idealne
 
U nas niestety z braku laku też gumeczki były w użyciu, teraz czekam na wizytę u gina i na to, co mi zaproponuje.
Szkrabuś, a czy możesz coś więcej napisac o tych plastrach? Drogie toto? Jakoś do tej pory się nie interesowałam, bo przed ciążą brałam co innego, ale teraz może.... a może zastrzyki - te bierze się raz na pół roku.

pozdrawiam
nikita
 
Czesc Gosiczka,ja zaczynam od czwartq brac 4 opakowanie i jestem zadowolona,kosztują troszke ponad 40 zł,troszke mi cycuszki ponad urosły :laugh:,a poza tym wsio funkcjonuje tak jak powinno:)pozdrawiam,papa
 
Słyszałam bardzo dobrą opinię od koleżanki, która bierze je już jakis czas. Sama również zamierzam poprosić o nie ginekologa.

 
reklama
Ja tez mialam zle wrazenia, do tego stopnia, ze przerwalam branie po ponad 2 tyg. Poszukaj w archiwum, pisalam o tym niedawno.

magda
 
Do góry