reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak się zabezpieczacie? Najlepsze środki antykoncepcyjne.

Zaszłam w ciążę...

  • stosując pigułki antykoncepcyjne

    Głosów: 6 4,5%
  • stosując prezerwatywy

    Głosów: 17 12,9%
  • przy stosunku przerywanym

    Głosów: 13 9,8%
  • przy innej antykoncepcji

    Głosów: 6 4,5%
  • nie zabezpieczałam się/planowałam ciążę

    Głosów: 92 69,7%

  • Wszystkich głosujących
    132
reklama
Brałam je po urodzeniu syna, 3 lata temu, przez rok i było ok. Czułam się dobrze, żadnych dolegliwości. Teraz, po urodzeniu córki i trzymiesięcznym zażywaniu - odstawiłam. Libido - zero; stan skóry...masakra. Przyczyną niekoniecznie były pigułki - generalnie mogło to być wynikiem huśtawki hormonalnej, ale postanowiłam sobie odpuścić. Prawdopodobnie tyle, ile zażywających - tyle doświadczeń i opinii ;)
 
Ja brałam przez rok i postanowiłam odstawić!Podobnie jak WESOLUTKA stan skóry fatalny, libido brak a do tego problem z utrzymaniem wagi, a do tego to plamienie-dobijające!!
 
Biore cerazette prawie od pół roku,jak dla mnie wszystko ok.Nie mam zadnych plamien.Dobrze sie czuje.A moze u mnie nie ma tych plamien bo nadal bardzo duzo karmie piersia takrze w nocy.Pewnie sporo dziewczyn ma po nich plamienia bo ginka za kazdym razem sie pyta czy nie plamię.
 
ja brałam cerazette po pierwszym dziecku i chyba wcale na mnie nie działały bo córeczka mi sie urodziła:-Dkażdy organizm inaczej przyjmuje hormony,poprostu trzeba spróbowac:tak:
 
Ja biorę Yasminelle od dwóch miesięcy i nie zauważyłam żadnych skutków ubocznych:)

Raz zapomniałam wziąć tabletki ( dzwoniłam wtedy do mojej ginki bo była to 6 tabletka w blistrze i kazała po prostu wziąć zaległa i bieżącą). Wtedy brak tabletki objawiał mi się straszną migreną. Głowa bolała mnie po prostu cały dzień, pół godziny po wzięciu tabletki przeszło...chyba organizm mi się trochę przyzwyczaił do hormonów.
 
brałam yasminelle przez prawie 3 lata i byłam bardzo zadowolona!!
nic nie przytyłam, a wręcz schudłam 2-3 kg.
 
ja tez szukam skutecznego srodka anty... Zadnych hormonow brac nie powinnam, bo mam problem z zylakami na lewej nodze :(... Prezerwatywa, powiedzmy szczerze to wedlug mnie nie jest wystarczjace zabezpieczenie. Implantow sie boje, kolezanki mialy i strasznie narzekaly... Nie wiem co mi pozostaje poza spirala, do ktorej tez nie jestem do konca przekonana??? doradzcie cos prosze!
 
reklama
ja tez szukam skutecznego srodka anty... Zadnych hormonow brac nie powinnam, bo mam problem z zylakami na lewej nodze :(... Prezerwatywa, powiedzmy szczerze to wedlug mnie nie jest wystarczjace zabezpieczenie. Implantow sie boje, kolezanki mialy i strasznie narzekaly... Nie wiem co mi pozostaje poza spirala, do ktorej tez nie jestem do konca przekonana??? doradzcie cos prosze!
Najprostszy i najtańszy sposób nie ingerujący w naturalną cykliczność organizmu to samoobserwacja i ścisłe stosowanie się do kilku podstawowych reguł.
 
Do góry