reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak się zabezpieczacie? Najlepsze środki antykoncepcyjne.

Zaszłam w ciążę...

  • stosując pigułki antykoncepcyjne

    Głosów: 6 4,5%
  • stosując prezerwatywy

    Głosów: 17 12,9%
  • przy stosunku przerywanym

    Głosów: 13 9,8%
  • przy innej antykoncepcji

    Głosów: 6 4,5%
  • nie zabezpieczałam się/planowałam ciążę

    Głosów: 92 69,7%

  • Wszystkich głosujących
    132
ekstasia dziekuje zwlaszcza za te slowa o stosunku przerywanym
lauraaa dzieki ja juz kiedys stosowalam NPR teraz czas do tego powrocic wlasnie skonczyl mi sie okres wiec zaczynam mierzyc temp
 
reklama
Stosowałam kiedyś azalię, ale tez miałam ciągłe plamienia i złe samopoczucie. Obecnie nie biorę nic, ale przy najbliższej wizyty u gina poprosze żeby mi coś przepisał, tylko nie wiem co. Są jakieś nowe tabletki Levomine, o których słyszalam wiele dobrych opinii i tak sie nad nimi zastanawiam. Miała już któras z nimi do czynienia?
 
bylam zadowolona dopokimierzylam temp to w ciaze nie zaszlam dopiero jakprzestalam mierzyc, teraz w sumie swiat by sie nie zawalil gdybym byla w drugiej ciazy wiec moge znowustosowac NPR bo jak w razie cos zle zaaobserwuje i zajde w ciaze to mysle, ze bym sie za bardzo nie przejela
 
ja biorę Levomine i jestem zadowolona, wcześniej brałam już inne tabletki, ale coś mi tam zawsze się działo, a po tych jest ok, cycki mi tylko trochę urosły, ale to na plus :)
 
reklama
te termometry owu są bardzo tanie, dlatego wzbudziło to moje podejrzenie. Sporo dziewczyn pisało, że po krótkim czasie, zaczynały wariować, psuć się. Oczywiście część była zadowolona. Dlatego jak mam w coś zainwestować to w coś porządnego, dlatego myślałam o monitorze cyklu.
 
Do góry