reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak się zabezpieczacie? Najlepsze środki antykoncepcyjne.

Zaszłam w ciążę...

  • stosując pigułki antykoncepcyjne

    Głosów: 6 4,5%
  • stosując prezerwatywy

    Głosów: 17 12,9%
  • przy stosunku przerywanym

    Głosów: 13 9,8%
  • przy innej antykoncepcji

    Głosów: 6 4,5%
  • nie zabezpieczałam się/planowałam ciążę

    Głosów: 92 69,7%

  • Wszystkich głosujących
    132
Ja własnie zaczelam brac Diane35, jesli zauwaze jakies pozytywne zmiany w wygladzie skóry itp to wam napisze - choc jak sadze troszke trzeba czekac na efekty.
 
reklama
Czy wasz ginekolog zlecał wam jakies badania zanim wypisał recepte na tabletki antykoncepcyjne? Ja juz kolejny raz sie zpotykam z tym, że gin mówi ze jesli jestem ogolnei zdrowa to nie trzeba, a przeciez nie raz czytałam, ze nalezy dopasowac tabletki indywidualnie do kazdej kobiety (ze wzgledy na homony itp). Jak to było u Was?
 
No niestety, moja gina też nigdy mnie nie zbadała dokładniej przy doborze tabl.Jedyne co ,to jak po jednych było mi niedobrze to zrobiłam badanie krwi czy w porządku z wątrobą,było ok wiec znów przepisywała mi inne tabl a niestety dalej bylo mi po nich mdło ::) teraz zmieniam ginę bo ta przestała juz pracować w przychodni ( nie mam pojecia czemu ;) ) i zobaczymy jak to bedzie dalej :) .
 
No wlasnie - mi tez gin powiedzial ze nie musze robic zadnych badan i wypisal tabletki. To chyba troche ryzykowne. Wiecie jakie badania nalezaloby zrobic???
 
przeważnie jest tak, że gin podaje losowa a jesli Ci one nie odpowiadają bo np. bardzo źle się czujesz po nich znacznie przytyłaś czy coś to wtedy losuje następne i tak w kółko, straszne to jest ale niestety :(
 
Ale powinno tak być, ze przy wyborze tabletek lekarz powinien kierowac sie wcześniej zrobionymi badaniami ? Tez o tym slyszalyście ??
 
kochane to nie 'losowo' giny zapisuja tabsy
wiecie o co chodzi? to wam powiem

kiedys chodzilam do takiego lekarza co mial podpisane cos z firma od CILESTU
dal mi pierwszy listek wraz z fajna kosmetyczka GRATIS!!!!!!!
a czemu? przeciez lekarze jak sprzedaja jakiejs firmy duzo tabletek to dostaja premie od tych firm
u mnie w modzie jakis czas były wycieczki zagraniczne..... ::) teraz sie uspokoiło
ale nie mam juz takiego zaufania do lekarzy jak mi wypisuja jakies tabsy i nie tylko o anty mi chodzi

ja po CILESCIE przytylam w 10 miesiecy 20kg!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

do dzis je mam na sobie
mam od dziecka problemy z hormonami o czym lekarza poinformowalam
zadnych badan w zyciu nie mialam!! zawsze zapisuja tabsy pod siebie!!! ::)
szkoda gadac..........lekarze
 
Dzięki Gabi to pocieszające co napisałaś.

Ja biorę od 4 dni, czuję się na razie dobrze, tylko mam okropny humor, po prostu jestem wredna, nie wiem jak mąz ze mną wytrzymuje. Nie wiem czy to wina tabletek i tych hormonów, czy tak po prostu daltego że mam okres :(

Może ktos z was ma jeszcze jakieś doświadczenia z mercilonem?
 
reklama
Do góry