reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

jak się zmienia nasza waga

a ile przytylas w poprzedniej ciąży?


a_gala ogolnie przytyłam 18 kg. W ostatnim trymestrze najwięcej. Oj bylam wieeelka...:tak:
Ale teraz wiem, że prawidlowe nawyki żywieniowe to podstawa. Nie o to chodzi, by jeść za dwóch, tylko by jeść dla dwóch.
 
reklama
dokładnie, AguHan - popieram,ale w żeczywistośći czasem różnie bywa...ale starajac sie to zamiast 26 kg(moja przyjaciolka tyle przytyla) to np:14kg przybierzemy...dobre choc to...

Dobra uciekam,trzeba coś zjeść,jakies sniadanko ,bo wczesniejsze oddalam dla pana Klozecika...troche mieszkanie ogarnac itd... tzrymajcie sie cieplutko...
 
Widze ze piszecie tutaj odnosnie wagi. Jejku na ten temat to jest bardzo wyczulona i przerazona, a wynika to z tego ze w pierwszej ciazy przytylam 30 kg szok i dwadziescia piec zgubilam ale piatka mi zostala. Teraz jak wzaylam sie u lekarza to narazie nic nie przybralam ale zalamie sie jezeli bedzie znowu tak duzo.....fakt faktem ze mialam olbrzyyyyyyyyymi brzuch i synka ktory wazyl 4500kg i 60 cm ale nad reszta to raczej sama pracowalam ( chociaz wydaje mi sie ze jadlam w ciazy tak jak przed bo zachcianek napewno nie mialam), zobaczymy jak to bedzie:)
 
No ja w pierwszej ciąży przybrałam 12 kilo ale jak karmiłam doszło mi 8. Udało mi się zrzucić i aktualnie ważę coś ok 76 ( ogólnie należę do dużych kobiet) Mam nadzieję że nie przytyję więcej niż w poprzedniej a karmiąc już wiem jak się odżywiać i nie słuchać głupich rad :)
 
witam sie i tu :-)

moja startowa waga w tej ciazy to 56kg. w poprzednich przytylam ok. 20kg w kazdej; w I 22, w II 18. o dziwo, rosl mi tylko brzuch (OGROMNY, wszyscy mysleli, ze beda blizniaki) i tylek - na codzien jestem waska w biodrach (93cm) i nosze rozmiar 36, a w ciazy biodra rozrastaly mi sie do rozm. 40 :szok: i co dziwne, po pok 6-8 mies wracalo wszystko do normy :-) takze licze, ze i tym razem tak bedzie. moglabym oczywiscie chciec mniej przytyc... ale w sumie nie robi mi to, niech sie dzieje wola nieba ;-) skoro pozniej wracam do swojej figury (no, plus rozstepy na pamiatke ;-) )
 
witajcie dziewczyny i ja sie dołącze. w pierwszej ciąży startowałam 64kg. a przy rozwiązaniu miałam 82 kg.(wstyd) przytyłam18 kg. - to wszystko dlatego że mama mnie rozpieszczała słodyczami. Mimo to po porodzie warzyłam 75 kg. i znowu przytyłam do 80kg. i taką mam obecną . Dodam że 5 lat temu warzyłam 60- 57 kg, schodłam 20 kilo w 4 lata. no ale po ciąży nie miałam czasu i to błąd. Po tej ciąży jak urodze mószę sie wziąść za siebie. Teraz prawie nie jem słodyczy czasami ktakersa, po za tym zero słodyczy bo to póste niepotrzebne kalorie . Taraz jem dużo owoców i warzyw, mam swój ogród pełen warzyw bez nawozu co w sklepie można kupić. POZDRAWIAM I ŻYCZĘ ZDRAWYCH DZIDZIUSIÓW
ticker.php
ticker.php
 
Ostatnia edycja:
Witam dziewczyny:)
Ja w pierwszej ciąży przytyłam 30 kg:/ doszłam wtedy do 105 kg...nie mogę pozwolić na to , żeby wyglądać tak po raz drugi!!!!
niestety moja słaba wola przegrywa w walce z kilogramami i nie umiem sobie ze sobą poradzić:/
 
reklama
Mamusiaaaa to możemy sobie podać rękę:) Ja w pierwszej ciąży tez przytyłam 30 kilo to była masakra ważyłam 100 kg pod koniec ciąży miałam problem z wysokim ciśnieniem którego nie dało się zbić lekami. Zrzuciłam całą trzydziestkę dopiero niedawno, problem miałam z ostatnimi 10 kg:crazy: ale dzięki diecie udało się zrzucić. Tez mam nadzieję że scenariusz się nie powtórzy, a co nie damy się i już :-D
 
Do góry