reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

jak się zmienia nasza waga

malinowa mamo nie martw się ja też z tych co muszą uważać:sorry2:na wagę bo przy poprzedniej ciąży prawie 18 kilo do przodu było:baffled:
wszystkiego nie udało się zrzucić :sorry2:
wtedy zaczynałam od 58 kilo a teraz od 63:szok:...ato dpiero początek:happy:
 
reklama
No ja w I ciąży przytyłam 20 kg równo! Zaczynałam od 63 a skonczyłam na 83. Szok! 5 kg mi zostało w prezencie i tak teraz startowałam z 68 kg. Teraz już +2, choć nie objadam się jakoś wcale. Noge niestety skręciłam, więc mam mało ruchu a to swoje robi.
 
magdalen haha witaj w klubie :-D wiesz mnie się wydaję że i te ciąże mogą się skończyć na 20 plus ....sztuka jednak w tym żeby nie zostało ,,dodatkowych prezentów,, po porodzie :tak:
ja będę w siódmym niebie jak nie przekroczę 15 kg
wiem że są dziewczyny co tylko 8 kilo przybieraja - niestety to nie moja kategoria wagowa:sorry2:
dzikuska_nie miastowa oczy z orbit to ci dopiero wyjdą koło 8 miesiąca:-D - wtedy waga nabiera tempa :rofl2:
 
No to ja się " pochwalę" od lipca czyli od momentu zajścia w ciąże jestem 4 kilo na minusie :-D aktualnie ważę 74 a od ostatniej wizyty czyli 3 tygodnie temu -3. Ciekawe ile mi dodadzą kolejne miesiące. Pamiętam że w 7,8 przytyłam najwięcej a przed samym porodem zrzuciłam 2. W sumie wyszło mi 12 na plusie. Teraz bym chciała max 10 zobaczymy czy się uda.
 
reklama
hej,

ja w poprzedniej przytyłam 10 kg. Całkiem fajnie, bardzo szybko zrzuciłam, fajnie jakby było teraz tak samo, ale coś mi się nie widzi. Ja już ma 3 na plusie,a w poprzedniej ciaży na początku schudłam z 4 kg i potem dopiero przybierałam.
Teraz moja startowa to 59, dziś 63.
 
Do góry