reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

jak się zwracamy do teściowej/ teścia?

jak się zwracamy do teściów?

  • mamo/tato

    Głosów: 16 35,6%
  • proszę pani/ pana

    Głosów: 10 22,2%
  • po imieniu

    Głosów: 3 6,7%
  • inaczej

    Głosów: 18 40,0%

  • Wszystkich głosujących
    45
reklama
Dobry temat :) Ja cały czas mam problem z powiedzeniem "mamo", "tato". Chociaż jak mówie do męża, to w sposób "zadzwoniłeś do mamy?". Ogólnie staram sie bezosobowo...nawet tak głupio, bo jak nie umiem zadać pytania bezosobowo, to nic nie mówie :p
 
Dobry temat :) Ja cały czas mam problem z powiedzeniem "mamo", "tato". Chociaż jak mówie do męża, to w sposób "zadzwoniłeś do mamy?". Ogólnie staram sie bezosobowo...nawet tak głupio, bo jak nie umiem zadać pytania bezosobowo, to nic nie mówie :p
ja tak samo mam, jak moge to sie ratuje bartkiem i proszę żeby zapytał o coś a jak nie mogę to się nie odzywam :p
 
Ja się zwracam od kiedy jest córcia "babciu", "dziadku":-D
Próbowałam na początku mamo, tato, na prośbę teściowej, ale męczyłam się z tym.
 
Wbije sie bo ankieta bardzo fajna:D
u mnie Pan i Pani niestety nie dam rady si eprzelamac moze dlatego ze mam tesciow nie zaciekawych!
 
Ja mam tylko teściową , i w sumie po miesiącu znajomości z moim obecnie mężem mówiłam " mamo". Szybko jej zaufałam i mam do niej szacunek. Zasłużyła sobie u mnie żeby ją tak tytułować. Za to mój mąż do mojej mamy mówi Pani a z ojcem jest na ty- Dobre kumple z nich :)
 
reklama
_avena_ - u mnie jest tak samo :-) nie potrafię się przełamać, bardzo rzadko zdarza mi się powiedzieć mamo, ale nigdy w obecności mojej mamy nawet sobie tego nie wyobrażam. Mój mąż niema z tym żadnych problemów.
 
Do góry