reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

jak się zwracamy do teściowej/ teścia?

jak się zwracamy do teściów?

  • mamo/tato

    Głosów: 16 35,6%
  • proszę pani/ pana

    Głosów: 10 22,2%
  • po imieniu

    Głosów: 3 6,7%
  • inaczej

    Głosów: 18 40,0%

  • Wszystkich głosujących
    45
reklama
hej ja mowilam bezosobowo do czasu az sie urodzil olaf potem mowialam "babciu" a teraz wysylam ze wszytskim Olafa :))

Moja wywinela numer 2 dni po weselu.... wyjezadzalismy zaraz po slubie do Grecji i rozdawalam kwiaty pytalam mojej mamy czy chce kwiaty do domu i sasiadki takiej przyjaciolki rodziny i tesciowej tez zapytalam "pani tez chce ?" ale sie zjezyla " gdzie Ty tu masz jakas pania ja teraz jestem mama............" no i ja sobie przyrzeklam wtedy ze nigdy przenigdy..... i slowa dotrzymalam, a z tydzien przed slubem kazala do siebie mowic pani mamo i panie tata......
 
ooo.... widzę, ,że to wcale nic dziwnego, że się do teściów nie mówi "Mamo" "Tato"... ja osobiście też uważam, że na taki tytuł trzeba sobie zasłużyć... a im się jeszcze przez 3 lata nie udało... więc zwracam się do per Pan, Pani... i na pewno to się nie zmieni.... choćby mnie na kolanach prosiła HAHAHA...
 
Pan ,Pani.Pierwszy raz jak tak powiedziałam teściowa na to,że tu nie ma żadnej Pani i chyba trochę się wkurzyła.Uważam,że to od teściów powinno wyjść jak się do nich zwracać.Moja mama powiedziała,że kiedyś tak było,że od razu po ślubie mówiono ,,mamo,, ,,tato,,.Ja nie dam rady.

 
Do góry