reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

jak sobie radzic z dolegliwosciami Maluszków

Olla, dorotka u mnie jest odwrotnie młody nie śpi całe dnie a śpi i do 7 godzin w nocy. Biorac pod uwage że dzieci nie odrózniaja dnia od nocy to chyba nie jest problem, tyle że biedne się wyspac nie możecie:-(
Sutki u mni eok. nic a nic sie jeszcze nie dzieje, chociaz po tym wczorajszym memłaniu odrobine dzis "zmeczone". wczoraj przez cały dzień az do 19 Eryk spał zaledwie 4 godziny, a jak padł o 19 to dopiero o 3 sie obudził zjadł i spał do 7. Wydaje mi się że skoro dzidzi moze długo spać na porcji waszego pokarmu, ni eważne w dzien czy w nocy, to pokarm jest dobry. ale to moja opinia:D
 
reklama
Dorotko moja tez czesto po kapieli nie spi do okolo 1 ,denerwuje sie przy cycu strasznie je a ptem sie kreci biore ja zeby odbiła i tak w kółko az nie zasnie i potem spi 4-5 h,mi sie wydaje ze ona sie najada tylko chce ssac do zasniecia a mleczko dalej leci i to ja wkurza:szok:
 
U mnie z pokarmem jest bez zmian. Magda memła cyca ile wlezie ale jak kwęka co chwilę i tylko ją przekładam między jednym a drugim i ciągle chce, to decyduję się na mleczko w butli. Dziś przed spacerem, po prawie 4 godzinach cycowania podałam jej mleko, wypiła 60 ml, po czym do wózka i na spacer. Przespała 4 godziny.
A co do kupy, to Magda robi różnie - raz codziennie, a innym razem co drugi dzień - ale wtedy to już robi kilka razy. Zdążę ją przewinąć myśląc że to już koniec, a ona nawali znowu.:-D Za to pruta non stop i chyba jej z tym dobrze, bo jest zadowolona. Z tego co wiem, to dziecko na cycu nie musi robić kupy codziennie, bo mleczko Mamusi dobrze się wchłania, więc się nie martwcie. I nie bierzcie się za wcześnie za wywoływanie, bo dziecko szybko się od tego uzależnia i rozleniwia i nie robi samo tylko czeka na wywołanie.
 
no własnie tak słyszałam z tymi kupkami, ale u nas jest inaczej - co pielucha to kupka, normalnie szok... nawet przy pryknięciu zawsze coś wyleci
czy to znaczy, ze moje się nie wchłania? i może dlatego jest taki niski przyrost wagi?
 
reklama
kachasek u mnie to samo kupka niemal przy kazdej pieluszce i mokre pierdy to też norma :tak::-D niestey jeszcze nic ni ewiem na temat jego wagi natomiast chyba dziś po raz ostatni ubrał jeden z pajacyków juz taki przyciasnawy sie zrobił, znaczy sie rośnie mój Ziomuś:)
 
Do góry