reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

jak sobie radzić z dolegliwościami Maluszków

ja też planowałam dziś na pierwszy spacerek ale wichura taka że aż nosa nie chce się z domu wychylać :-( może jutro, bo to już chyba czas no nie??
 
reklama
ja już powolutku wietrzę małego w mieszkaniu, dzisiaj mieliśmy wyjść na pierwszy spacer ale wieje i pada więc sobie darowaliśmy... może jutro da radę wyjść
 
my dzisiaj bylismy na godzinnym spacerku, a pierwszy taki poł godzinny zrobilismy jak mala miała tydzień, bo ja wcześniej przez szwy nie dałabym rady :(
Jesli chodzi o odbijanie to mała w miarę szybko beka, trzymam ją minutkę i odkładam do lóżeczka i nic się nie ulewa jest tylko beknięcie, chociaż nie za każdym razem

A ja mam takie pytanie, jak długo karmicie? bo moja je bardzo łapczywie, tak 10-15 minut i albo zasypia albo wypluwa cyca. Wstaje na jedzonko co 2 godziny, mam nadzieję, że z czasem te przerwy będą dłuższe...
 
my dzisiaj bylismy na godzinnym spacerku, a pierwszy taki poł godzinny zrobilismy jak mala miała tydzień, bo ja wcześniej przez szwy nie dałabym rady :(
Jesli chodzi o odbijanie to mała w miarę szybko beka, trzymam ją minutkę i odkładam do lóżeczka i nic się nie ulewa jest tylko beknięcie, chociaż nie za każdym razem

A ja mam takie pytanie, jak długo karmicie? bo moja je bardzo łapczywie, tak 10-15 minut i albo zasypia albo wypluwa cyca. Wstaje na jedzonko co 2 godziny, mam nadzieję, że z czasem te przerwy będą dłuższe...

Ja z jednego cycka tak ok. 20 minut i z drugiego tak samo.. czasem dluzej. Najgorzej z tym przysypianiem, bo wtedy nie je tylko ssie :-( No, ale staram sie wyciagac brodawke i to malego wybudza.
 
Moja cyca 15-25 minut z jednego cycka na jedno karmienie i tak nie spija całego mleczka, ale z odbijaniem mamy meksyk bo odbija dopiero po odłozeniu do łóżeczka wcześniej noszenie w pionie nic nie daje i to jest dziwne:szok:

Spacerki mamy już 3 na koncie i mudszę powiedzieć ze chyba polubimy spacerki z czego bardzo się cieszę:-D
 
Dziewczyny mam problem z zaparciami u małego, dodam że jest na butli. Znacie może jakiś sposób na zaparcia u takiego maluszka???
 
No ja karmię z 20-25 min na pierś a że musi dwie wydoić i czasem jeszcze modyfikowane to zajmuje nam to prawie godzinę a nie zawsze pośpi z 2-3 godz a np niecałe 45 minut i znów chce doić.
mammi jeśli chodzi o zaparcia to nie pomogę a dopajasz jakąś wodą czy herbatką koperkową???
 
Moja cyca 15-25 minut z jednego cycka na jedno karmienie i tak nie spija całego mleczka, ale z odbijaniem mamy meksyk bo odbija dopiero po odłozeniu do łóżeczka wcześniej noszenie w pionie nic nie daje i to jest dziwne:szok:
lilu u nas to samo jak nosimy do odbijania to mały często przysypia na ramieniu w do łóżeczka odłożony od razu beka albo czkawkę ma
 
reklama
U mnie wyglada to różnie, najlepiej jest wieczorem po kąpieli, jakieś pół godzinki z obu piersi, wczoraj to nawet z jednej tylko, potem zasypia i spi od 4 do 5godz.
Gorzej bywa to nocne karmienie, zasypia przy piersi, ale jak położę go do łóżka to się wybudza i nie śpi. Jest taki czujny, że szok.
Wczoraj popołudniu to prawie cały czas chciał przy cycku siedzieć, co go połozyłam do łóżka to się budził i płakał, jak mąż go na ręce wziął to On cały czas otwierał buzię i szukał cycka, miałam wczoraj juz dosyć, a potem w nocy to mi sie lało z piersi.
 
Do góry