reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

jak sobie radzić z dolegliwościami Maluszków

tak marchewke dawalam i nic sie nie dzialo tez kupka byla troche gęstsza dopiero jak alam ziemnaka i dynie :crazy:nawet jabuszko dawalam i tez nic
 
reklama
Toshi,my dajemy słoiczkowe jedzonko od 3 dni i jak na razie nie wystąpiły żadne dolegliwości.Wczoraj po raz pierwszy zaserwowałam jej dynię z ziemniaczkami i oprócz trochę gęstszej kupki nic się nie działo:-)
 
Toshi moja mała po zjedzeniu ziemniaka z dynią też miała rewolucje tylko ze żołądkowe,dlatego też uważam ze powodem tych kupek jest dynia,z resztą bardzo dużo dzieci nie toleruje dyni,więc odstaw i podaj teraz ziemniaczka z marchewką i obserwuj jeżeli okaze sie ze jest ok to przyczyną jest dynia:tak:
 
no mała do dzis ma rewolucje kupa juz zołta ale nadal zdazaja sie takie pasemka krwi ze sluzem no zobaczymy czy sie porawi bo kupki sa 4 razy nawet dziennie wczesniej to 2 razy na tydzien no a do tego u mnie tez cos jakies rozstrojeenie zolodkowe dzis ból brzucha i czeste wizyty w wc:crazy: oj chyba jakas jelitowka mnie dopadla ...:no:
 
Dziewczyny ja wysiadam! Bartek ryczy od godz 15. Nie chce spać. Je tyle co ptaszek. Ryczy, ryczy, ryczy. Ja już nie mam siły. Noszę go ryczy. Kładę ryczy. I to takim panicznym płaczem jakby miał kolkę.
 
K8sad brzuszek twardy??baczki idą??? a jak nosisz?? bo ja na brzuszku wtedy sie uspakaja , bo nas nadal od czasu do czasu męczą wzdęcia. U nas tez pomagała ciepła kąpiel.
 
A może ząbki idą. Chociaż wszystkiego nie można zwalać na ząbki. Raczej już kolka to chyba nie jest bo w tym wieku za długo by trzymała. Może coś się wykluje dopiero.
Podotykaj przy uszkach.
 
reklama
witam,
mam prośbę bo mam które umią odczytywac wyniki z krwi bo ja zielona jestem jak się ta norma ma do dzieci ... bo widzę że młody ma 2 za wysokie a 2 za niskie ... a do lekarza dopiero w ptk.:-(może któaś pomóc ??
przepraszam że na tym wątku.
1 001.jpg
 
Do góry