reklama

jak spędzicie weekendy

Temat na forum 'Moje hobby' rozpoczęty przez ustka, 30 Sierpień 2011.

1. ustka

ustka Zaciekawiona BB

My z mężem raz na jakiś czas posiłkujemy się dziadkami i w weekend się gdzieś wybierami. CZy to na krótki wypad za miasto, romantyczną kolację, kino czy koncert.

Teraz na 18.09 jesteśmy umówieni na koncert w Warszawie. Jakby był ktoś był zaintersowany to tu jest filmik Jedynka prezentuje Festiwal 18 września 2011 Warszawa - YouTube . Może być widowisko.

A jak wy gospodarujecie swoim wolnym czasem? czy w ogole o niego zabiegacie?

2. Orisha

Orisha Zaciekawiona BB

Ja zwykle w sobotę śpię do późna, a potem tradycyjnie - spacer, spotkania z przyjaciółmi, czasami zdarza się jakaś impreza, chociaż wyrosłam już z wieku, w którym udany weekend oznaczał dwudniowy pobyt w knajpie. Ale zawsze jest z czego wybrać. Mieszkam w Krakowie, więc pod tym względem nie mogę narzekać, co rusz pojawia się jakiś nowy pub albo restauracja - całe szczęście mamy fajny serwis PoGodzinach(z resztą nie działa tylko w Krakowie), więc mogę sprawdzać na bieżąco, co dzieje się w mieście :)

3. reklama
  4. bajkowa

bajkowa Fanka BB :)

przewaznie wycieczki rowerowe a zima zostaje telewizor :-)

5. Tata Antka

Tata Antka Zaangażowana w BB

Zapraszamy do WILLI RENUSZ na WEEKENDY

Cena za pokój 120 zł

Dysponujemy 30 pokojami: 2 , 3 i 4 osobowymi, oraz 4 Apartamentami 100 metrowymi.

W obiekcie znajdują się również do dyspozycji gości:

• kuchnia
    • ogródek z grillem – leżak, piaskownica, domek dla dzieci
    • pokój zabaw dla dzieci
    • pomieszczenie z deską do prasowania, suszarnia
    • pralnia (odpłatnie)
    • kominek
    • sauna

Wszystkie pokoje są nowocześnie umeblowane. W każdym jest łoże małżeńskie oraz pojedyncze lub piętrowe łóżko - uwielbiane przez dzieci.

Każdy pokój posiada własną łazienkę z prysznicem, lodówkę, telewizor ( kablówka 55 kanałów – 3 dla dzieci ), czajnik, naczynia, parawan. Bezprzewodowe, szybkie łącze internetowe WIFI (wymagane pobranie hasła zabezpieczającego od właściciela).

Goście wypoczywający w naszym ośrodku mogą wypożyczyć rowery bezpłatnie.

3 miejsca parkingowe przy posesji ( niestrzeżone ), pozostałe samochody parkują w pobliżu domu ( bezpłatnie ).

Niedaleko mieści się:

• sklep ( 50 m )
    • stołówka ( 100m )
    • plac zabaw (50m)
    • ogromny park ( 50 m )
    • Centrum Rekreacji Aktywnej ( 250 m )
    • boiska – siatkówka, koszykówka, piłka nożna ( 250 m )
    • Centralny Ośrodek Sportu i rekreacji z basenem, kortami tenisowymi i zabiegami rehabilitacyjnymi ( 900m )
    • kościół (400m)

NA TERENIE OBIEKTÓW OBOWIĄZUJE ZAKAZ PALENIA TYTONIU POZA WYZNACZONYMI STREFAMI.

kontakt ERA - 728 555 544 oraz ERA - 511 66 55 44

Strona : www.willarenusz.pl

SERDECZNIE ZAPRASZAMY

6. Borowka13

Borowka13 Zaciekawiona BB

Ja się teraz zapisałam na e-learningowy kurs z autoprezentacji: Kursy online z certyfikatem bo ostatnio bardzo mnie zainteresowała technika samodoskonalenia się. :) Wiec staram się poświęcać dużo czasu na to. (o ile tak można mówić przy dzieciach i domowych obowiązkach) Czasem wychodzimy na spacery, na basen (choć teraz to trudno) Zimą to już w ogóle. Ledwie człowiek wstanie to już wieczór... :/

Poleć forum