reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak śpią Wasze 4 miesięczne dzieciaczki??

sorki nie doczytylam ze nie dals jej kaskzki,to moze w takim razie sprobuj ok.22 /23 przebudzic ja troche i nakarmic,moze wtedy przespi ci dluzej.
 
reklama
A faktycznie Twoja córka o dzień starsza teraz widzę na paseczku :0 no właśnie się zastanawiam czy tej kaszki nie odstawić na noc, ogólnie mała je nie za dużo w dzień a czytałam że jak się dziecko w dzień nie najada to w nocy głodne więc przyczyn może być dużo ;/
 
tez o tym slyszalam i to moze byc prawda,bo u mnie dopiero sie normuje wprowadzanie pokarmow stalychn w dzien i mala rzeczywiscie w nocy lepiej spi,a ty juz jej wprowadzasz cos?? a twoja mala nie ma problemow z zaparciami?
 
Do góry