reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak śpią Wasze dwulatki? Problemy ze snem.

Lekarka mi zaleciła podawanie melisy przed snem, ale nie chce pić i żadna siła jej do tego nie zmusi, bo teraz jest okres buntu na wszystko.
Ja dawałam swojemu melisę do picia. Zresztą często ode mnie pije. I to sposobu spania absolutnie nie zmienia.
Kiedyś te dzieci wyrosną. Nie słyszałam o nastolatku, który chce spać z mamą. To pociesza 😅
 
reklama
Mój ma łóżeczko otwarte, dostawione do naszego i często ląduje u nas w lozku w nocy. Drzemki to tylko na naszym łóżku. Obstawiam, że dlugo sie nie wyniesie do swojego pokoiku.
 
Ja dawałam swojemu melisę do picia. Zresztą często ode mnie pije. I to sposobu spania absolutnie nie zmienia.
Kiedyś te dzieci wyrosną. Nie słyszałam o nastolatku, który chce spać z mamą. To pociesza 😅
Oj wtedy to będą inne problemy. Moja to łobuziara straszna. W żłobku wszystkie dzieciaki po kątach ustawia.
 
Do góry