reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak spia wasze maluchy?

jejku a my obie dzisiaj tak noc przespałyśmy, że nawet nie wiem kiedy minęła :szok: nad ranem tylko mi się przebudzała bo ją pierdziochy męczyły (kurcze dzisiaj idę po infacol :dry:) aż mi było głupio bo ja przykryta po szyję a moje dziecko rozkopane :zawstydzona/y: ale co ją przykryłam bo giry na wierzch wyciągała :tak:
kacha tak się zastanawiam nad olisiem... jak on śpi w ciągu dnia, o której wstaje rano, idzie na drzemkę i wieczorem? jaki ma rytm?
albo coś go w nocy męczy albo ma za dużo snu w dzień :confused:
 
reklama
Kata Oliś w ciągu dnia śpi zaledwie godzinkę, a rano wstaje o 8, także wydaje mi się, że za dużo snu nie ma ;-)Z tym snem to są przeboje od momentu operacji czyli już prawie 7 miesięcy, miał nawet EEG robione bo myślałam, że ma może jakieś zmiany padaczkowe, ale wszystko jest w jak najlepszym porządku. Po prostu ten typ tak ma, na moje nieszczęście ;-)
 
kacha to nie pozostaje nic innego jak czekać aż się unormuje w drugą stronę ;-)
przecież kiedyś to MUSI nastąpić :tak:

a ja mam pytanie: czy wasze szkrabiki nadal śpią na płasko czy kładziecie im pod główkę jakąś miękką poduchę?

moja spała na płasko, potem kupiłam jej taką miękką mini-poduszeczkę w ikea a wczoraj podłożyłam miękką, dużą, dorosłą poduchę! i wiecie co? tak się w nią wtulała, że przespała całą noc bez cycania :szok: nie wiem czy to akurat dzięki niej ale nocka była superaśna :-) dopiero nad ranem dałam pierś
 
A nasza niunia nie dostanie poduszki najprawdopodobniej...
My z R tez praktycznie poduszek nie stosujemy, a mamy w sumie tylko dwie i to takie bardzo plaskie... Chociaz jak Kaya miala maly katarek, to jej dalam taka plaska podusie, no i od dwoch dni ma w lozeczku taka malutka poduszeczke,ale to bardziej jako maskotka sluzy do wtulania:-)
Ale jakby co zadnej filozofii do tego nie dorabiam, czy zdrowiej, czy niezdrowiej na przyklad....ot nasze osobiste upodobania, a Kaya sie sama o poduszke nie upomina jeszcze:-D
 
u nas różnie.
pablo ma taką cieńką,,w sumie tak jakby jej nie było.....czasem urządza wedrówki i kładzie sie w drugą strone z głowa na koldrze...wtedy spi wyzej:tak:
generalnie daje mu poduche tylko wtedy jak ma katarek, zeby nie leciał mu do gardła.
 
a ja się muszę pochwalić bo mój 9 tygodniowy synek śpi od 22 do 6 rano bez pobudki po czym się budzi zjada mleczko i śpi do 8 -8.30 a ja jestem ostatnio super wyspaną mamusią:-)
 
Łukasz śpi na poduszeczce, ale takiej dość płaskiej, a jak śpi ze mną to śpi na normalnej "dorosłej", ale tez nie za grubej. Lubi się wtulać w podusię:tak::tak:
malinka- to tylko pozazdrościć, oby Twojemu synkowi tak juz zostało:tak::tak:
 
reklama
Hej dziewczyny, macie chyba większe doświadczenie z dzieciaczkami ode mnie, może któraś z Was coś mi doradzi. Mój 3,5 miesięczny syn w nocy śpi z nami, ze względu na to, że karmie go piersią i jest nam tak wygodnie,zresztą pewnie same znacie ten plus. Zastanawiam się kiedy zacząć kłaść go do jego łóżeczka,czasem próbuje to zrobić kładąc się spać,ale po kilku minutach on się budzi i wydaje mi się, że ze mną śpi spokojnie i głęboko bo w nocy przebudza się 2-3 razy na jedzonko. Od kiedy Wy kładłyście swoje pociechy do ich łóżeczek przy karmieniu piersią?? No i jeszcze jedno z kategorii pytań dla mnie trudnych, jak zmienić Małemu metodę usypiania,żeby nie kończyło się to drastycznym płaczem?
Od kolki zaczęło się bujanie w kocyku i do dziś tylko w taki sposób zasypia, trzeba go pokołysać, bo się zryczy,upoci itd. Ręce bolą jak cholera, marze o tym aby umiał zasypiać w wózku np. Nie wiem, jak mogę pomóc sobie i jemu w odzwyczajeniu od tego głupiego koca. Poradźcie coś
:hmm: Julka
p.s. on nie toleruje smoczków
 
Ostatnia edycja:
Do góry