reklama

Jak spowolnić laktację aż do zatrzymania?

Temat na forum 'Potrzebuję porady' rozpoczęty przez martynaaa24, 27 Luty 2015.

1. martynaaa24

martynaaa24 Początkująca w BB

Witam. Mam nie mały problem...otóż niedawno zachorowałam na grypę jelitową, a przed chorobą karmiłam córkę piersią, ponieważ będzie miała dopiero 4 miesiące. Podczas choroby wiadomo nie mogłam nic jeść, tylko piłam i pokarm był, ale słaby. Musiałam dokarmiać córkę mlekiem modyfikowanym z butelki. Po wyzdrowieniu co się okazało córeczce tak spodobało się picie z butelki ( wiadomo łatwiej leci niż z piersi), że nie chce pić z piersi. Już mi tak pokarm nie przybiera jak przed chorobą i myślę o całkowitym zakończeniu karmienia piersią pytanie w jaki sposób łagodnie, powoli zachamować laktację na dobre? Czy polecacie coś jeszcze oprócz herbaty szałwiowej? Pozdrawiam:)

2. Distinct

Distinct Zaciekawiona BB

Spuszczaj z piersi tylko tyle mleka, żebyś odczuła ulgę. Nigdy nie opróżniaj piersi do końca.

3. reklama
  4. martynaaa24

Dziękuję za radę :)

5. magdi83

magdi83 Zaciekawiona BB

Do lekarza po tabletki Bromergon

6. martynaaa24

Stosowałaś te tabletki jak to wygląda łyknę i po problemie?

7. magdi83

magdi83 Zaciekawiona BB

Tak stosowałam przy pierwszym dziecku. Nie pamiętam jak się dawkowało, ale zużyłam całe opakowanie. Przez kilka pierwszych dni obwiązywałam piersi bandażem na noc i jak byłam w domu by mleko mie napływało. Miałam bardzo dużo mleka i domowymi sposobami nie dałam rady, a tabletki pomogły;-)

Poleć forum