reklama

jak spożytkować czas wolny

Temat na forum 'Pogaduszki' rozpoczęty przez toka1, 15 Luty 2016.

 1. toka1

  toka1 Zaciekawiona BB

  Dziewczyny, jakie macie pomysły na wolny czas. Wiadomo jest go mało, ale może w fajny sposób go wykorzystujecie. Piszcie o swoim pomysłach śmiało :)
   
 2. wiśnia09

  wiśnia09 Początkująca w BB

  mało wolnego czasu. Jeśli mam to dobra książka, sport
   
 3. reklama
 4. sarina

  sarina Zaciekawiona BB

  Czasu wolnego jest mało, ale jeśli już jest to spędzam go z rodziną, albo z robótkami na drutach. Tu znajdziesz kilka inspiracji, jak można spożytkować czas wolny https://www.facebook.com/simplestylishmakes . Jedni lubią aktywnie, jeszcze inni to domatorzy : )
   
 5. Olek-3

  Olek-3 Fanka BB :)

  Poświęcić dzieciom :)
   
 6. basia_paw

  basia_paw Fanka BB :)

 7. Jagodaa89

  Jagodaa89 Początkująca w BB

 8. Rasli

  Rasli Zaciekawiona BB

  Dobrze sobie zaplanować i rozpisać rzeczy, które by się chciało zrobić :) Bo czasami jak się niespodziewanie ten czas wolny pojawia to faktycznie nie wiadomo, do czego ręce włożyć. Lubię poczytać książkę, obejrzeć zaległy serial, przejść się na spacer/siłownię, spotkać z koleżanką na pogaduchy. No jest tyle opcji ile tylko sobie wymyślisz ;)
   
 9. majaimadzia

  majaimadzia Zaciekawiona BB

  Ja zdecydowanie z dzieckiem. Gdzieś na spacer, na wycieczkę, uwielbia wyjazdy do kina! Teraz się wybieramy z okazji Dnia Dziecka :) A Wy zabieracie swoje pociechy?
   
 10. reklama
 11. amelove

  amelove Początkująca w BB

  Ja wolę spędzać czas na świeżym powietrzu ale moja córka zażyczyła sobie wyjście dzisiaj do kina na Alicja po drugiej stronie lustra a potem na lody :) film ogolnie bardzo przyjemny a dodatkowo dostałyśmy taki paszport gdzie sie zbiera naklejki za obejrzany film lub bajke, wiec wyjscie było bardzo udane :) a wy jak spedziliscie dzisiejszy dzień?
   
 12. anuszkamamuszka

  anuszkamamuszka Aktywna w BB

  Paszport z naklejkami za obejrzany film? Gdzie takie niespodzianki rozdają? Planujemy w niedzielę pójść na Gdzie jest Dory - to może też dostaniemy taki "paszport". A u nas dziś dzień jak co dzień - szkoła i praca, za to po powrocie do domu będziemy robić i dekorować babeczki - polecam wspólne kucharzenie :)
   

Poleć forum