reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak świętowaliście pierwsze urodziniki?

Hej Mamuśki!

A MY już po pierwszych urodzinkach :D :shock: :D
Wszystko opisałam na forum w Niemowlaczkach. Qrcze, ciężko będzie teraz pamiętać, że MY już nie niemowlę :D

 
reklama
Natko, czy to, że masz już takie "stare" dziecko znaczy, że przenosisz się już całkiem tutaj? Zajrzyj czasem na niemowlaki... a za miesiąc sie tutaj spotkamy :D

nikita

ps. czytałam o urodzinkach, faaaaajnie
 
Maja też już po imprezie roczniakowej :D
Było bardzo fajnie. Torta upiekła babcia czyli moja mama (był przepyszny). Impreza nie była duża, bo gości raczej mało ale liczy się, że Maja i jej mamusia zadowolone...:)
 
Rany rany az mi sie nie chce wierzyc ze Tymul juz rok ma i z dnia na dzien starszy :shock: a to takie male bylo :wink: a teraz juz pyskate sie robi
oj to juz nie dzidzius to juz duzy chlopiec :wink:

my tez urodzinki spedzalismy bardzo kololowo...krepa, balony,napisy...pysznosci i zabawy no i oczywiscie prezenty :lol: ale maly tego nie wytrzymal i padl po godzinie na rekach taty a gosicie swietowali bez jubilata :wink:
dla malego impreza przeciagnela sie na drugi dzien :wink: i tez dobrze :wink: dwa dni zabawy i obrzarstwa!!! wiec jest co wspominac :lol:
 
Do góry