reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak szybko pozbyć się brzucha pociążowego?

Dokladnie. Dziewczeta,ja w poprzedniej ciazy przybralam 18 kg, 11 kg mniej mialam po tygodniu (woda glownie wyplywala), po pol roku zostalo mi 4 kg,ktore stracilam,gdy wrocilam do bardziej aktywnego i sportowego trybu zycia. W tej ciazy mam juz 16 kg a i ruszam sie mniej,wiec miesnie flaczeja (wlasciwie zanikaja), ale mam nadzieje,ze po pologu znow bedzie na sportowo-wiosna etc. Oby tylko kontuzje nie wrocily,bo mnie meczyly przed ciaza.

Ja akurat,po poprzedniej ciazy, poradzilam sobie sama z moimi kilogramami, ale mam kolezanke dietetyczke,ktora pomogla juz niejednej osobie pewnej,ze nadwaga jest jej pisana. Nieraz okazywalo sie,ze chodzi nie tylko o sposob zywienia,ale wlasnie o ruch a nawet o hormony!
 
reklama
Do lata jest kupa czasu, jak sie nie zaniedbasz to spokojnie zrzucisz co trzeba. Zaczniesz biegac między kuchnią, łazienką a pokojem dzieciecym, nie będzie czasu na sen i jedzenie, ani się obejrzysz a ubędzie cie połowa :D
 
Do lata jest kupa czasu, jak sie nie zaniedbasz to spokojnie zrzucisz co trzeba. Zaczniesz biegac między kuchnią, łazienką a pokojem dzieciecym, nie będzie czasu na sen i jedzenie, ani się obejrzysz a ubędzie cie połowa :D
Ja tak biegalam i nic nie dało,:( 10 kg zostało i to dwa lata juz
 
Ja tak biegalam i nic nie dało,:( 10 kg zostało i to dwa lata juz
Bieganie wcale nie jest taka dobra forma ruchu... szczegolnie przy dużej nadwadze. Bardzo mocno obciąża stawy.
Lepiej postawić na basen, ćwiczenia na macie, ćwiczenia rozciągające, szybki marsz, nawet jakieś zestawy ćwiczeń przed komputerem (nie polecam ukochanej przez polki Chodakowskiej).
Jeśli trzymalas się diety i wykonywałas regularnie ćwiczenia być może z hormonami jest coś nie tak?
 
Bieganie wcale nie jest taka dobra forma ruchu... szczegolnie przy dużej nadwadze. Bardzo mocno obciąża stawy.
Lepiej postawić na basen, ćwiczenia na macie, ćwiczenia rozciągające, szybki marsz, nawet jakieś zestawy ćwiczeń przed komputerem (nie polecam ukochanej przez polki Chodakowskiej).
Jeśli trzymalas się diety i wykonywałas regularnie ćwiczenia być może z hormonami jest coś nie tak?
Dieta była Mi obca :) w ciąży przytyłam przeszło 27 kg. Waga wyjściowa była 48 kg, teraz warze 58 kg. Nie wiem czy jak wezmę się za taką odpowiednią dietę pozbędę się brzucha. Powiedzmy, że z tym co Mi zostało na pewno nie utonę, taka oponka:(
 
Dieta była Mi obca :) w ciąży przytyłam przeszło 27 kg. Waga wyjściowa była 48 kg, teraz warze 58 kg. Nie wiem czy jak wezmę się za taką odpowiednią dietę pozbędę się brzucha. Powiedzmy, że z tym co Mi zostało na pewno nie utonę, taka oponka:(
Wszystko jest do zrobienia :)
Niektórzy ludzie po 200 kg ważą i chudna.
Ze juz nie wspomnę o osobach które maja problemy hormonalne.
Ważna jest tylko motywacja i chęci :)
 
Wszystko jest do zrobienia :)
Niektórzy ludzie po 200 kg ważą i chudna.
Ze juz nie wspomnę o osobach które maja problemy hormonalne.
Ważna jest tylko motywacja i chęci :)
Najgorsze jest to, że po ciąży został Mi nawyk jedzenia, może to głupio zabrzmi ale jestem jak odkurzacz co spotkam do jedzenia na swojej drodze to wciągam :D
 
Bieganie wcale nie jest taka dobra forma ruchu... szczegolnie przy dużej nadwadze. Bardzo mocno obciąża stawy.
Lepiej postawić na basen, ćwiczenia na macie, ćwiczenia rozciągające, szybki marsz, nawet jakieś zestawy ćwiczeń przed komputerem (nie polecam ukochanej przez polki Chodakowskiej).
Jeśli trzymalas się diety i wykonywałas regularnie ćwiczenia być może z hormonami jest coś nie tak?
Czemu nie polecasz Chodakowskiej? :)
 
Czemu nie polecasz Chodakowskiej? :)
Jej ćwiczenia są niedopasowane do konkretnej osoby, jej wagi, stylu życia czy przebytych kontuzji. Znam baaaaaardzo wiele osób które pozrywaly sobie mięśnie, więzadła bądź uszkodzily stawy podczas ćwiczeń z ta Panią. Jej ćwiczenia są na poziomie zaawansowanym a jej zestawy wykonują w dużej większości Panie które nigdy wcześniej nie cwiczyly.
Niesamowite żniwa zbierają fizjoterapeuci dzięki Pani Ewie.
 
reklama
Jej ćwiczenia są niedopasowane do konkretnej osoby, jej wagi, stylu życia czy przebytych kontuzji. Znam baaaaaardzo wiele osób które pozrywaly sobie mięśnie, więzadła bądź uszkodzily stawy podczas ćwiczeń z ta Panią. Jej ćwiczenia są na poziomie zaawansowanym a jej zestawy wykonują w dużej większości Panie które nigdy wcześniej nie cwiczyly.
Niesamowite żniwa zbierają fizjoterapeuci dzięki Pani Ewie.
Aha rozumiem. No słyszałam o takich przypadkach... To może ja jestem zaawansowana?? :p nie no powiem Ci tak mnie nic nie jest ale ja wybieram z jej ćwiczeń to co dla mnie jest "do zrobienia". Sama sobie to miksujemy i tworzę swój trening. Jak coś jest ponad moje siły czy możliwości odpuszczam. Chociaż ona tez tam na tych swoich treningach powtarza ze jeśli coś jest za ciężkie to odpuść. U mnie to działa bo ciuchy robią się coraz luzniejsze to fakt...
 
Do góry