reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak szybko pozbyć się brzucha pociążowego?

Aha rozumiem. No słyszałam o takich przypadkach... To może ja jestem zaawansowana?? :p nie no powiem Ci tak mnie nic nie jest ale ja wybieram z jej ćwiczeń to co dla mnie jest "do zrobienia". Sama sobie to miksujemy i tworzę swój trening. Jak coś jest ponad moje siły czy możliwości odpuszczam. Chociaż ona tez tam na tych swoich treningach powtarza ze jeśli coś jest za ciężkie to odpuść. U mnie to działa bo ciuchy robią się coraz luzniejsze to fakt...
Jeśli Tobie pasuja jej treningi i jesteś z nich zadowolona nie będę Ci odradzac Ewy:)
Jesli mogę kogoś polecić to Sylwia i Akop Szostak są świetnymi trenerami z ogromną wiedza:)
 
reklama
popieram ze jeżeli orbitrek to tylko cicho pracujący i na kółkach zebyś sobie go mogła sama przesuwać, fajnie się godzi takie cwiczenia i doglądanie dziecka, póki nie zaczęło chodzić, wiem z doświadczenia ;) poszukaj magnetycznych, można w sensownej cenie kupić a mają te udogodnienia i one są chyba przeważnie ciche
 
Może nie bedzie tak źle, narazie synek ładnie sypia i pozwala mi czasem coś zjeśc, ale zdaje sobie sprawe że najlepsze przed nami :p Dziękuje za wszystkie rady, jesteście kochane! Coś wymyśle ;)
 
myślę, że w pierwszej kolejności ćwiczenia, na brzuch i nie tylko, sylwetka wróci do tego co było wcześniej :)
 
A ja polecam bieganie
poprawia sylwetkę
poprawia nasze zdrowie
zwieksza wytrzymałość
no i moim zdaniem najważniejszy czynnik: bieganie wyzwala wytwarzanie w organizmie endorfin. Po bieganiu czujemy się o wiele lepiej,a wszystkie problemy stają sie o wiele mniejsze niż przed samym biegiem :)
Polecam tylko sprawić sobie wygodne ciuchy i buty. Beda gwarantowały stabilnośc stopy podczas biegu.
Link do: Czym powinna się cechować bielizna termoaktywna na lato? - Zdrowy Styl Życia
 
Ostatnia edycja:
Ja niestety nie mam wystarczającego doświadczenia w tym obszarze tematycznym. Dlatego też raczej dość ciężko będzie mi w tym obszarze tematycznym coś doradzić.
 
reklama
Hej dziewczyny. Temat jest szeroki i trudny z kilku przyczyn. Ogólnie o ile dziecko nie jest już karmione piersią to ok, ale jeśli ktoś karmi to trzeba uważać.
Przede wszystkim odchudzanie to:
- dieta
- trening
Dieta to 70% sukcesu, a trening jako wspomagacz do rzeźbienia ciała. Ogólnie przy zrzucaniu brzucha po-ciążowego trzeba uważać. Za szybkie zrzucenie spowoduje "falbanki" na skórze.
Jeśli karmicie, to nie powinno się zmniejszać ilości pożywienia, a jeść tyle ile potrzebuje wasz organizm. Cały naddatek poleci z brzucha bo dziecko zjada nam sporo kalorii. Jeśli zaczynacie ćwiczyć to kalorii powinno być jeszcze więcej, uwzględniając ten trening. Tutaj dziecko będzie powodowało chudnięcie.
Jeśli jednak już nie karmicie to znajdźcie sobie trenera/dietetyka - niech wam powie ile kalorii macie jeść i co najważniejsze co można a czego nie. Treningi bym robiła, ale nie zabójcze bo skóra zostanie. Trzeba robić to powoli, nawet przez kilka miesięcy. Jest sporo poradników różnego typu, ale trzeba podejść do tego z głową. Link do: Mądre odchudzanie, czyli jak zacząć dietę - poradnik dla początkujących
Brzuch rósł 9 miesięcy więc nie powinno się tego zrzucać w 2 czy 3 miesiące. Nie ustalajcie sobie diet same bo popełnicie wiele błędów, a winę zrzucicie na dietę.
 
Do góry