reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Jak szybko pozbyć się brzucha pociążowego?

Rozwiązania
0
Oczywiście można zrobić to samemu, ale z doświadczenia wiem, że udaje się 1/10 osób, a może 100. Inaczej wszystkie chodziłybyśmy szczupłe i piękne :)

reklama

Halry

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
No tak, bo wiele osób nie jest na tyle zdeterminowane, żeby trzymać się swoich postanowień. Gdyby ludzie byli wytrwali i mieli silną wolną wolę, to byłoby inaczej :) Niestety tak nie jest, odchudzanie jest długotrwałą, ciężką pracą.

mamaEmika

Aktywna w BB
Rozwiązania
0
A ja walczę z tymi moimi nadprogramowymi kilogramami:/ karmię piersią i nie wiem, co mam jeść i jak się zabrać za odchudzanie, aby nie pogorszyć laktacji i maluchowi nie zaszkodziło:/może któraś z mam jest w podobnej sytuacji, co ja??

mamaEmika

Aktywna w BB
Rozwiązania
0
dgiza dziękuję za odpowiedź:)niestety, mimo ćwiczeń, to nadal mam taki brzuszek i to mnie denerwuje:/ale stosuję dietę, dbam o laktację (dużo piję wody lub shakeów ze środkami na laktację) i te kilogramy powoli lecą w dół:)

madziolina_p

Fanka BB :)
Miasto
Warszawa
Rozwiązania
0
hej dziewczyny, ktos tu jeszcze jest?
ja mam dwojke dzieci, jedno 5 lat, drugi 2,5 roku. Zawsze bylam szczupla, potem jak zaczelam mieszkac z mezem, to makarony, piwko itp. o ile po pierwszym synku schudlam ladnie to po corce zostal gruby brzuch i 10 kg na plusie...

majli

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
nie rozumiem rady "ja mam i zyję" / dziewczyna chce zrzucić brzuch to niech to robi. ja od siebie polecę brzuszki skośne i normalne plus jeszcze trzymanie się w pozycji V przez kilkanaście sekund i tak powtarza się serie :)

dariawicz

Aktywna w BB
Rozwiązania
0
Dziewczyny czy któraś z Was stosowała gorsety po ciąży? Żeby szybciej macica się skurczyła? Gdzieś je widziałam i słyszałam dobre opinie, ale jestem ciekawa doświadczenia innych :)

Kasiakorcz

Aktywna w BB
Rozwiązania
0
Nie wiem czy jest to dobre rozwiazanie. Czytałam o tych gorsetach ale nie jest to zdrowe z uwagi na to, ze sciska Ci wszystkie narządy wewnętrzne. Poza tym każda kobieta wraca do sprawności w swoim własnym tempie. Moim zdaniem liczy się tutaj przede wszystkim aktywność fizyczna oraz dobrze dobrana dieta. Ćwiczenia dobieramy sobie zgodnie ze swoim stanem. Nie ma się co niepotrzebnie forsować, jeśli damy sobie spokój po porodzie miesiąc czy dwa to nic się nie stanie.
No i jako wspomaganie dobrze jest również przekonac się do ziół oczyszczających organizm. Niezłe działanie mogą mieć plastry oczyszczające . Ich działanie opiera się na refleksologii i akupunkturze.

Ostatnia edycja:
reklama

dariawicz

Aktywna w BB
Rozwiązania
0
Bardzo możliwe, jednak jest to ogromny ucisk...
Wiadomo, że najprostsze rozwiązania są najlepsze w tym wypadku, czyli mniej i lepiej jeść plus ruch ;)

reklama
Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
KaroCarlo Czy nie za szybko? Wrześniowe mamy 2020 7
ninawieczorem Jaki prezent na szybko? Modowe porady i inspiracje... 3
Dmalw Czy udało wam się i jak szybko zajść w ciążę po poronieniu? Potrzebuję porady 86
Olka7863 Antybiotyk prosze o szybko rade Potrzebuję porady 2
A Jak szybko zapomnieć.. Potrzebuję porady 28
Elenaa Lactobacillus-mierna ilość, jak szybko odbudować Potrzebuję porady 0
K Jak szybko wyleczyć spuchniętą wargę - nie chce zarazić dziecka. Zdrowa mama 4
M Nowa ciąża a starsze jeszcze pije co robić aby szybko starszą odstawić? Karmienie piersią 19
andzia1987 jak szybko po porodzie doszłyście do siebie Ciąża, poród, połóg 9
S Przegryzki "na szybko" Diety, diety 8
ewelka4ever Czy to nie za szybko??? Niemowlaki 10
Patri Przygnębienie - jak się szybko pozbierać? Dzieci urodzone w lutym 2007 37
I JAK SZYBKO SCHUDNĄĆ !!! Ładna mama 355
A Jak szybko widoczny byl wasz brzuszek??? Ciąża, poród, połóg 243
salviqaa Rozstępy po ciąży - jak się pozbyć? Plotki wózkowo - koleżeńskie 14
D Jak pozbyć się dwuczłonowego nawiska dziecka? Archiwum Samodzielnych rodziców 10
Airfix Jak pozbyć się natrętnej znajomej z dzieckiem Wychowanie 12
Mamusiasynusia Robaki, jak samemu się ich pozbyć lub czym przeleczyć? Zdrowe dziecko 11
C Olej z krokosza w depilacji. Jak na zawsze pozbyć się niechcianych włosków Ładna mama 18
E Jak pozbyć się smoczka? Spanie 33
M Jak pozbyć się laktacji? Porady położnej 3
M Jak pozbyć się laktacji? Karmienie piersią 11
OLICA Jak pozbyć się smoczka raz na zawsze ? :( Dzieci urodzone w listopadzie 2009 103
KalaKRK Rozstępy - jak zapobiegać, jak się pozbyć Ciąża, poród, połóg 220
8 Zanim się zdecyduje Adopcja 5
M Trzęsącą się Brodka, warga u niemowlaka Potrzebuję porady 2
L Jak można zarazić się cytomegalią Ciąża, poród, połóg 6
E Pochwalcie się swoimi brzuszkami mamy grudniowe i usg pociechy Galeria brzuszków 0
Ewela1990 Cukrzyca ciążowa. Ktoś może podzielić się doświadczeniem? Ciąża, poród, połóg 93
milenkaaa19 Jak rozpoznać, że zbliża się poród Ciąża, poród, połóg 15
M Roczne dziecko zachłysnęło się wodą w wannie. Potrzebuję porady 3
W Płeć dziecka z USG w 20tc - czy lekarz mógł się pomylić ? Ciąża, poród, połóg 19
Magdalena999666 Plamienia w środku Cyklu Staramy się 3
Rumiankowa Przedstawmy się Forum 91
Domi9534 Kiedy się starać? Ciąża, poród, połóg 16
Domi9534 Staranie się Ciąża, poród, połóg 33
L Gdzie wybrać się nad morze? Pytanie tygodnia 4
A jak golić się w ciazy BB położna radzi mamom 15
majtaj89 Udało się znowu jestem w ciąży Ciąża po poronieniu 15
Y Wstydzę się karmić piersią Potrzebuję porady 12
Alicja z Krainy Czarów witamy się po drugiej stronie brzuszka Czerwcówczki 2020 37
P Cykle bezowulacyjne. Po jakim czasie udało Wam się je wyleczyć i zajść? Staramy się 14
aniaslu Kiedy starania o dziecko wydają się bezskuteczne. Temat tygodnia 0
P Po jakim czasie po uregulowaniu progesteronu udało Wam się zajść w ciążę? Staramy się 23
O Czy ja mam jakies przewidzenia czy tam pokazała się jakaś mała kreska? Ciąża, poród, połóg 12
T Jak powiedzieć? Kiedy oswoje się z myślą? Potrzebuję porady 91
M Czy testy się mylą? Potrzebuję porady 2
A Czy zdarzyło wam się zjeść coś nieswiezego w ciąży! Potrzebuję porady 4
Motylekkk Staramy się o dzidziusia Staramy się 16
L Ruszający się Mleczak. Potrzebuję porady 13