reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

JAK SZYBKO SCHUDNĄĆ !!!

dokładnie - szybko - nie znaczy dobrze! podpisuję się pod tym. Najskuteczniejsze, tzn na długą metę schudnięcie to takie powolne, ale systematyczne. Nie daje efektu jojo. Ja juz kiedyś brałam tabletki na nadwagę, stosowałam diety-cud ale z marnym skutkiem. Tabletki wywołały efekty uboczne a głodówki efekt odwrotny, bo potem szybko przybywało jeszcze więcej....
Racjonalne odchudzanie to ograniczenie kalorii, tzn tłuszczów i węglowodanów ale bez przesady. Trzeba pamietać o zbilansowanej diecie i aktywnosci fizycznej.
 
reklama
Ja starała się jak najwięcej się ruszać! Poza tym , że chodziłyśmy z Alusią na spacerki, to biegałam wieczorami. Czasami skakałm na skakance. No i kilka brzuszków każdego dnia. Ale chyba z tego wszystkiego najskuteczniejsze jest bieganie. Ważne żeby biegać cyklicznie i koniecznie w przystosowanych do tego butach. Jesli nie wiecie jakie wybrać buty do biegania polecam 1but.pl.. Tam jest dosyc dobra obsługa i potrafią doradzić. Także życzę powodzenia w zrzucianiu kilogramów;) będzie okey:)
 
Witajcie :-):-):-)
aczemu ma słuzyć to meride??? ja też walczę z nadwagą, ale jak do tej pory wszystko to co stosuje to bez żadnych erfektów:-):-)
 
Schudłam przypadkiem poprostu miałam problem z jelitami i sama dla lepszego samopoczucia jadłam mniej i zdrowiej. Moim zdnaiem nie ma lepszej metody żadne tabletki i takie tam...
 
Wiol-lka sadze ze lekarz rodzinny tez moze dac ci recepte na Meridie. ja biore lindaxe15. dzis 10 dzien. ma chyba taki sam skad jak meridia. Aleksia123 meridia to tabletki hamujace apetyt.( tak jak lindaxa) ogolnie przepisywane sa na leczenie duzej otylosci. co by tu nie sciemniac robione sa na pochodnej amfetaminy... maja skutki uboczne ktore wystepuja bardzo czesto. do 4 tygodni zazwyczaj przechodza.
 
MERIDIA??????????????????? dziewczyny zastanówcie się!!!! słyszałam bardzo dużo o tych tabletkach i niestety same złe rzeczy. Zresztą odchudzanie za pomocą tabletek wydaje mi się bez sensu bo co dalej? do końca życia na tych tabletkach bedziecie żyły? Ja urodziłam trójkę dzieci, najmłodsze ma 8 miesięcy i też walczę z kilogramami, w ciąży przytyłam 24 kg. Karmie piersią ale powiedzenie o gubieniu kg w czasie karmienia nie tyczy mnie, niestety. Od dwóch tygodni zaczęłam ćwiczyć, codziennie 8 min legs i 8 min abs(mam straszną fałdę na brzuchu) do tego chodzę na rolletic 2x w tygodniu, jeśli chodzi o diete to śniadanie jem normalnie, obiad również później odpuszczam.... ewentualnie jakiś owoc. No i oczywiście zero słodkiego!!! POLECAM bo straciłam przez te 2 tyg 2 kg i po 2 cm w udach, brzuchu i biodrach a w talii 4cm!!!!!
Trochę silnej woli dziewczęta!!!!! nie zatruwać się świństwami!!!:angry:
 
No ja też meridię odradzam kręci sie w głowie człowiek pobudzony i niecierpliwy normlanie jak po jakis narkotykach...... Ja tez męcze się z kilogramami pociążowymi próbowałam meridi i na prawde z tym nie ma żartów
nie polecam:no:...Najlepsze sa regularne ćwiczenia dietką niskokaloryczna i (co w moim przypadku najtrudniejsze) zero słodkości. Ja ostanio nawet myślałam nad wspomozeniem sie zabiegami u kosmetyczki jakieś masaże albo coś. Znalazłam nawet jeden zabieg który mozna wykonac u kosmetyczki: masaż próżniowy Thermal Shaper. Producent zachwala ciekawe jak jest w rzeczywistości. A wy co sądzicie o takim wsparciu?
 
reklama
moja znajoma wykonala to termal shaper i jest nawet zadowolona, ale cudow nie ma co oczekiwac ;] moim zdaniem lepiej schudnac wolniej, ale solidniej/zdrowiej ;]
 
Do góry