reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

JAK SZYBKO SCHUDNĄĆ !!!

Ładnie powiedziane - schaby na plecach, ja to niedługo w naszym Gdańskim Zoo będe mogła robić za Hipopotama :)
 
reklama
Jeśli chodzi o tabletki MERIDIA , chciałabym zaznaczyć ze nie są one przeznaczone dla osób które chca zgubić 4 czy 5 kg.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Skuteczne działanie ich polega na tym że chamują apetyt a niekiedy ma sie nawet wstret do jedzenia.Ale są one przeznaczone dla osób z bardzo dużą nadwagą 30, 40 kg. Aby osiagnąć dany efekt(zgubić zbędne kilogramy) należy je brać przez minimum 2 miesiące, przez ten czas żałądek sie kurczy i po odstawieniu MERIDI organizm nie ma już takiego zapotrzebowania, jak wcześniej przed kuracją.
Dodatkowo podczas kuracji nalezy również ćwiczyć,chodzić na basen lub na siłownie.
JA brałam MERIDIE przez 2 miesiace, schudłam 10 kg. Teraz nie biore ich od 2 tegodni, dalej chodze na basen i czasami na siłownie i jak na razie nie przytyłam,wręcz przeciwnie, schudłam dodatkowo 1,5 kg. Ale to bardzo wazne aby po odstawieniu tych tabletek trzymać jakąś lekką dietę i dalej w miare swoich mozliwości czasowych ćwiczyc.
Na dzień dzisiejszy jestem zadowolona z siebie , gubie zbedne kilogramy, może teraz troche wolniej niz podczas kuracji MERIDIĄ , ale jedno jest pewne że nie mam juz takiego apetytu jak kiedyś.
Zdania na temat MERIDI sa podzielone, jednym pomoga, innym nie.Fakt że ich cena jest odstraszajaca, ja tez nie mam jakiejś super sytuacji finansowej(żyję przeciętnie) , ale jakoś zacisnęłam pasa i kupiłam je.
A co do efektu jojo, to tak naprawde jeszcze nie wiem bo jestem nadal na lekkiej diecie , ale chyba nie ma diety po zakończeniu której nie przybyło by sie 2 lub 3 kg.Ja tłumaczę sobie to tak : PO JAKIEJ KOLWIEK DIECIE, 2 TYGODNIOWEJ CZY 2 MIESIĘCZNEJ , TRZEBA SIĘ PO PROSTU PILNOWAĆ!!! I UWAŻAĆ NA TO CO SIĘ JE , PRZYNAJMNIEJ PRZEZ 3 MIESIACE OD ZAKONCZENIA DIETY.
Niektóre z nas mogą bez problemu schudnać bez MERIDI , gratuluje im. Ale niestety nie wszystkim to sie udaje , a wtedy ostatecznym ratunkiem okazuje sie właśnie ten lek!!!
Zyczę powodzenia w odchudzaniu!!!!!!!!!
 
Mamo22, gratuluję Ci sukcesu i mam nadzieję, że Ci już tak zostanie. Niestety, jest jedna rzecz, że przy odchudzaniu, jaki to by nie był sposób - trzeba się jeszcze trochę ruszać, nie można usiąść w fotelu i czekać, aż tłuszczyk sam zniknie. Tylko czasem brakuje samozaparcia...

pozdrawiam
nikita
 
GRATULUJE CI ZE CI SIE UDAŁO ZRZUCIĆ. TE TABLETKI SA TROCHE ZA DROGIE, MOŻE ZANSZ JAKIEŚ TANSZE ALE O TAKIM SAMYM DZIAŁANIU? OD NIEDAWNA ZACZELAM JESC 1 POSILEK DZIENNIE: RYZ+GOTOWANE MIESO A POZATYM CWICZE I ZOBACZE CZY COS MI TO DA.
  :) :) :D
 
Iwonko niestety , ale nie znam zadnych tabletek które mają podobne działanie do MERIDI. Mogę ci jedynie poradzić abyś sie wybrała do swojego lekarza rodzinnego i przedstawiła mu swoją sytuację, czyli że po ciąży przytyłaś 30 kg. i teraz masz ogromny problem ze zgubieniem tych zbędnych kilogramów.Myślę że lekarz na pewno coś ci poradzi, skieruje cie na badania , a po zrobieniu ich przepisze ci jakiś tańszy środek który ci na pewno pomoże!!!!!!!!!! Podam ci dla przykładu sytuację mojej koleżanki, która urodziła dziecko 10 miesiecy temu, nie karmiła go piersią, więc zaraz po porodzie zaczęła sie intensywnie odchudzać. Można powiedzieć nawet że sie katowała, bo strasznie zależało jej by schudnąć. Ale niestety, żadnych efektów nie było widać na wadze.Po 2 miesiącach poszła do lekarza ,bo podejrzewała że coś jest chyba nie tak skoro intensywnie sie odchudza i regularnie ćwiczy a tu nic!!! Gdy zrobiła badania okazało sie że ma zatrzymanie wody w organiżmie, i dlatego nie mogła zbić wagi.
Nie twierdze ze tobie też coś dolega, ale lekarz zna sie bardzo dobrze na wszystkich tabletkach jakie są na naszym rynku i na pewno dobierze jakieś odpowiednie dla ciebie.
Trzymam kciuki i powodzenia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Dziewczyny, Meridia brzmi zachecajaco ale co z karmieniem?? Ja juz jestem zdesperowana, po ciazy mialam 26 na plusie a po porodzie stracilam tylko 8 wiec jeszce dluga droga przede mna. Napiszcie czy mozna sobie to zafundowac kiedy daje sie cyca??
 
jak skończę karmic piersią to sobie fundnę maridie, chociaż może poprosze mame koleżanki która często wyjeżdża do rosji żeby mi mazindol przywiozła ::)
Martyna a nie wiesz na jakiej zasadzie działa ten lek co podałaś?
bo jest mnóstwo na naszym rynku tzw. sztucznych zapełniaczy ale one nic nie działają!!!
ja stosowałam kiedys baaardzo dużo specyfików i tylko mazindol i meridia pomogły. i oczywiście dieta M-Ż(mniej żreć) :D :laugh: :D :laugh:
 
Mi swego czasu jak się odchudzałam to pomagał Cidrex przed posiłkiem. Jest to ocet jabłkowy, a koszt niewielki - ok. 10 zł. Schudłam wtedy 3 kg, ale ja właściwie chciałam schudnąc niewiele. Dziewczyny czy przy tej Meridii można karmić piersią???
 
reklama
Moje drogie , niestety ale podczas zażywania Meridi nie wolno karmić piersią. Ja karmiłam swoją córeczkę 4,5 miesiąca. Wiem że nie jest to powód do dumy, bo ponoć najzdrowiej dla dziecka jest gdy matka je karmi 6 miesięcy albo i dłużej. No ale cóż , lepszy rydz niż nic jak to sie mówi.
Dla osób które są nadal zainteresowane Meridią dołączam opis działania tych tabletek:
,,Mechanizm działania leku jest podwujny-sibutramina nasila poposiłkowe uczucie sytości oraz zwiększa wydatek energetyczny oraz zwiększa wytwarzanie ciepła w procesach przemiany materii, a to wszystko łacznie prowadzi do zmniejszenia masy ciała.

WSKAZANIA DO STOSOWANIA:

Preparat może być stosowany gdy nie uzyskano właściwym postępowaniem niefarmakologicznym wystarczajacegozmniejszenia masy ciała. Stosowanie preparatu Meridiapowinno być tylko częścią leczenia kompleksowego, mającegio na celu redukcję masy ciała i powinno być prowadzone przez lekarza który ma doświadczenie w leczeniu otyłości. W leczeniu otyłosci należy uwzględnić odpowiednią dietę, wzmożenie aktywności fizycznej. To postępowanie jest podstawowym warunkiem utrwalenia zmian nawyków żywieniowych i trybu życia niezbędnych do utrzymania zmniejszonej masy ciała po odstawieniu leku. ..."
 
Do góry