reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

JAK SZYBKO SCHUDNĄĆ !!!

Ja przytyłam 23 kg i po pierwszej ciąży ciężko było mi zrzucić zbędne
kilogramy oprócz diety zastosowałam u siebie zabiegi wyszczuplające
vellashape , wykonałam je w Gdyni w centrum dermatologicznym Proderm
zabiegów było sześć ale było warto
 
reklama
Witajcie,

ja w ciązy przytyłam 23 kg - ważyłam 85 kg (wzrost 173), we wrześniu waga 74 kg, przestałam karmić pod koniec grudnia, więc mogłam się za siebie drastyczniej zabrać, dziś ważę 62 - czyli tyle samo co przed ciążą.

nie jadłam pieczywa, makaronu, ziemniaków - w ogóle mało jadłam, trochę cwiczyłam brzuchy potem 6 weidera przez 14 dni, piłam duzo wody i jadłam głównie gotowaną piers kurczaka z oliwkami i czosnkiem przez ok miesiąc, nie jadłam słodyczy przez ten okres i jakoś poszło.
teraz własciwie jest ok, tyle że brzuch nieco wystający :( zwłaszcza jak więcej zjem..
 
Tak .latwo powiedziec. Przed ciaza 74kg na poczatku ciazy chudlam. po urodzeniu 75kg.a teraz 77.chcialabym schudnac ,ale niewiem od czego zaczac?po odstawieniu malej od cyca przytylam!!!czy to normalne,biore tez anty. jasmin.czy to tez ma na to wplyw.!!!wygladam jak Fiona.
 
Tak .latwo powiedziec. Przed ciaza 74kg na poczatku ciazy chudlam. po urodzeniu 75kg.a teraz 77.chcialabym schudnac ,ale niewiem od czego zaczac?po odstawieniu malej od cyca przytylam!!!czy to normalne,biore tez anty. jasmin.czy to tez ma na to wplyw.!!!wygladam jak Fiona.


Hehe, ja jako len patentowany, zawsze mowilam, ze latwiej pogadac niz pocwiczyc i ciagle tak uwazam ;-)
Jesli jestes leniuchem, to nie pozostaje Ci nic innego, jak isc do dietetyka zeby ulozyl Ci diete.
Ja mimo wrodzonego lenistwa zaczelam cwiczyc, ale nie wiem jak dlugo zdolam.
Mam 174 cm wzrostu, Zachodzac w ciaze wazylam 78kg, utylam 16 kilogramow. Ciazowy ciezar poszedl w niepamiec bez zadnych diet i innych cudow na kiju w ciagu 4 miesiacy. Wcale mi sie nie podobala moja waga i postanowilam, ze od nowego roku ide na diete.
No i od 3 stycznia zaczelam dietowanie, choc roznie z nim jest :zawstydzona/y: Wybralam diete Dukana, bo uwielbiam miecho i nie lubie warzyw, a poza tym na diecie niskokalorycznej zdechlabym z glodu, wzglednie zagryzla niczegmu niewinnego przechodnia. Moim zdaniem, grunt to nie glodowac.
Z dieta jest roznie, co jakis czas podjadam niedozwolone produkty, a ostatnie 2 tygodnie to juz generalnie pozeram wszystko - a waga mi spada, co mnie dziwi i ogromnie cieszy.

Jasne, ze bez cwiczen sie nie obejdzie, bo teraz nosze rozmiar 36/38, a zanim zaczelam chudnac zdarzalo mi sie nosic nawet 44, a co za tym idzie, moje niemlode juz cialo ma sie tak sobie i jeszcze bede musiala popracowac nad jego wygladem.

Tak wiec nie ma to jak rozsadna dieta (najlepiej dobrana przez dietetyka) i cwiczenia.
 
dukan nie jest wcale taki zdrowy,
tu jest ciekawy artykuł - Witamy w Polsce doktora Dukana

Ja polecam codzienna gimnastykę i "doszlifowanie sie" masażem , u mnie sie sprawdziło na 5
mam lepsza figurę niż przed dwoma ciążami. Bez wysiłku niema nic.
Co do diet , to niema takiej ktora by nie miała wad a poza tym żadna nie pomoże na stale utrzymać wagi.
Tylko stała zmiana nawyków żywieniowych na zdrowe i ewentualnie "dieta nie łączenia" jak juz ,bo nie powoduje żadnych szkód w organizmie a nawet wartościowe składniki są lepiej przyswajalne gdy są osobno trawione.

pozdrawiam i życzę powodzenia
 
Oj zrzucić zbędne kilogramy jest bardzo ciężko... Nie wierze już w żadne diety, bo próbowałam chyba wszystkiego. Najlepszą metodą wg mnie jest ruch i ćwiczenia... Tak tylko jakby się zmusić do tych ćwiczeń ?:) Ja za nic nie mogę, no chyba, że byłyby to jakieś przyjemne ćwiczenia ;) Ostatnio bardziej zainteresowałam się tym tematem i znalazłam ciekawy blog na ten temat (Jak szybko schudnąć w przyjemny sposób. — Blog Oświecony Kochanek). Nie zdawałam sobie wcześniej sprawy ile kalorii tracimy podczas seksu, no coż drogie Panie pozostaje nam brać się ostro do pracy :)
 
Luiza26 tak tak czego sie nie robi dla zgrabnej figury:))) No i jak tak wszystkie Panie z całej Polski wezma do serca te rade to w 2013 bedzie mega hiper baby boommmm!!!!:)
 
ja ostatnio czytałam o prześmiesznej diecie :) nie spróbowałam, szukam czegoś, czego łatwiej będzie mi przestrzegać :) Z tego co wiem, oprócz ćwiczen oczywiście, warto pić dużo wody i wspomagać się spalaczami, l-karnityną.
 
reklama
Nie wiem czy szybkie chudniecie to dobre chudniecie.
na mnie np najlepiej i najszybciej działa rotawirus :baffled: no ale takiej diety nikomu nie życzę.

Generalnie ja zastosowałam dietę MŻ (mniej żryj)
i w ciągu 2 miesięcy schudłam 6 kg , od 4miesiecy utrzymuję wagę.
( w ciąży przytyłam 21 kg i w ciągu roku powolnie schudłam 16kg nie mogą sie pozbyć tych kilku ostatnich)

Moja dieta obecnie opiera się na dużej ilości warzyw, sałatek ( rucola, szpinak, sałata lodowa to podstawa) i owoców.

Z obiadów z ziemniakami i mięsami z sosami przerzuciłam się ryż i ryby.


Trzymam za wszystkie odchudzające się dziewczyny kciuki i życzę powodzenia.
 
Ostatnia edycja:
Do góry