reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

JAK SZYBKO SCHUDNĄĆ !!!

Muszę dokładnie prześledzić cały ten wątek i wszystkie Wasze porady, bo niestety po zrzuceniu 17 kg ma ciąży po powrocie do pracy siedzącej wróciło bardzo dużo nadprogramowych kilogramów :( Szukam teraz sposobu na konkretne zmotywowanie mojego mózgu:(
 
reklama
troche stary temat..ale ja polecam zdrowo chudnąć, czyli cierpliwie, Działać kompleksowo, poprzez systematyczną aktywność fizyczną, zdrowe jedzonko i masaże. Poprawiać metabolizm herbatkami ziołowymi, zielonymi, czerwonymi (zawsze pól godzinki po posiłku) . Ja zaczynałam od kilku minut codziennej wieczornej gimnastyki, później zaczęłam troche skakać bez skakanki, kręcić hulahoopkiem obciążonym ryżem, następnie dołożyłam kilka ćwiczeń lekkich siłowych. Córeczka niema jeszcze półtora roku a ja chyba juz doszłam do perfekcji. Taki domowy "fitness sylwetkowy" stal sie moją pasją :)
ostatnio nawet bloga założyłam chociaż cos mi nie idzie to blogowanie ale jak kogoś to interesuje to zapraszam :
FITmama
Polecam tez piłkę do ćwiczeń np do brzuszków (bo sa bezpieczniejsze na kręgosłup), hantelki, drążek rozporowy do podciągania :) i prawdziwe pompki - pięknie krztaltuja ramiona, plecy.
pozdrawiam
 
Moje kumpela stosowała dietę Dukana i schudła na maksa. Jest to dieta pełna wyrzeczeń, ale działa. Dla mnie jednak zbyt restrykcyjna. Ja wyznaję zasade, że trzeba ćwiczyć i uważnie dobierać potrawy. Odzież sportowa dla kobiet, trochę wolnego czasu, mało smazonego i mało słodyczy, 8 godzin snu, regularne odzywianie i sukces gwarantowany. Plus determinacja!
 
Trzeba ruszać się i tyle... zamiast podjechać tramawajem podejść sobie, jeść zdrowo. Dużo warzyw, owoców, mało kaloryczne rzeczy, Kontrolować co się je, korzystać z tabel kalorycznychi tyle... niby proste a jakie trudne do otrzymania.. ale efekt murowany:)
 
Szybko chudnąć nie warto ;)
Warto zmienić raz na zawsze swoje nawyki żywieniowe i tryb życia. Wtedy można powiedzieć że w zdrowym ciele zdrowy duch. Moja córka ( 16 lat ) obecnie przeżywa okres zafascynowania Ewą Chodakowską i widzę że wychodzi jej to na dobre, nie odchudza się ale je bardzo przemyślane posiłki, dotąd zakochana w coli i chipsach teraz nie daje odpocząć naszemu blenderowi i co chwile tworzy jakieś owocowe koktajle ( no nie powiem że na tym nie korzystam :D ) a zamiast chipsów chrupie marchewkę i cerę od razu ma fantastyczną nie mówiąc o tym że na chwile wyjdzie na słońce i już murzynek. Widzę że wciągnęła w to swoje przyjaciółki i razem idą na przykład na spacery do lasu. Dlatego zamiast wymyślnych diet i katowania się nimi lepiej chyba zmienić swoje myślenie i tryb życia :)
 
To co szybko przyjdzie to i szybko pójdzie. Efekt jojo przy szybkim chudnięciu jest raczej nieunikniony. Dlatego zalecam cierpliwość, ćwiczenia i dieta ale taka, która nie oferuje fantastycznych i szybkich rezultatów.
Najlepsza jest taka kulturystyczno - fitnesowa na rzeźbę.
 
Drogie Mamy :))

Ja też jestem mamą 3,5 letniej Oli i 10 miesięcznej Natalki, a oprócz tego instruktorką fitness.

Chciałabym was serdecznie zaprosić na nowe zajęcia w D.K. "Miś", które będę prowadzić
biggrin.gif
. Jeśli macie ochotę i możliwość wyrwania się na godzinkę w środy i piątki o 9:00 rano, to zapraszam na poranne zajęcia fitness. Warto zrobić coś dla siebie i poprawić formę po urodzeniu maluszka
biggrin.gif
.
Zapraszam również bezdzietne Panie, które mają rano czas i chęci
biggrin.gif

Zajęcia ruszają 5 grudnia (oczywiście jeśli grupa się uzbiera, więc liczę na Was
wink2.gif
), koszt to 80 zł za m-c.
Zapisy w sekretariacie D.K. „Miś” lub telefonicznie: 22 667 92 18.

Pozdrawiam,
Agnieszka
Zobacz załącznik 519723
 
reklama
Nie powinnaś się nastawiać na szybki efekt. Najskuteczniejszą sposobem na odchudzanie będzie zdrowe odżywianie oraz regularne ćwiczenia.
 
Do góry