reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

JAK SZYBKO SCHUDNĄĆ !!!

Najlepszym sposobem żeby szybko schudnąć jest trening połączony ze zbilansowaną dietą. Z tym że trening też musi być odpowiednio wykonany. Pamiętam moje początki na siłowni gdy brałem obciążenie trochę lżejsze niż to którego nie mogłem unieść i "pakowałem" a dopiero gdy wziąłem kilka sesji z trenerem to nauczyłem się trenować bo z trenerem brałem nawet pięć razy mniejsze obciążenie a trening był bardziej męczący i progres dużo bardziej zauważalny. Teraz jak ktoś nowy przyjdzie do Saturn Fitness na Targówku to chętnie pomogę bo jak widzicie pamiętam jak zaczynałem. Trener z którym trenowałem teraz jest moim kolegą więc razem wynajdujemy nowinki ze świata kulturystyki i służymy pomocą :)
 
reklama
Witajcie mamy przyszłe i obecne:) doradźcie proszę - znajoma poleciła mi pewne tabletki, ponoć jej szybciutko pomogły po porodzie (nie karmiła piersią), ja już jestem trochę po, ale nadal nie mogę się pozbyć oponki :( i z jednej strony mnie kusi, a z drugiej przeczytałam te opinie o triapidix300 i teraz już nie wiem, czy to dobry pomysł?
 
Racja, w domu też można ćwiczyć. Warto jednak wiedzieć, że bez dobrej diety i suplementacji nie ma co liczyć na cuda.... 1 czy 2kg mniej to nie cel, zrzucić 15 kg to sztuka!
Osobiście dietetyk rozpisał mi dobrą dietę i zalecił branie Belight Plus - po 2 miesiącach nie było 11kg :)
Polecam każdej, która chce poswiecic sobie troche czasu i uwagi :)
 
Ja brałam Foreverslim i odstawiłam go po 2 miesiącach,ponieważ żołądek zaczął mnie strasznie pobolewać, więc postanowiłam poszukać czegoś innego i tak znalazłam African Mango Link do: mango-afrykanskie.ml i odkąd biorę ten suplement nie mam bóli żołądka,mój apetyt zmniejszył się a ja mogę cieszyć się z moich postępów :) Jestem szczęśliwa,że zmieniłam sobie suplement bo dzięki niemu w końcu widzę że chudnę, moje ubrania robią się za duże ;) W końcu jakieś efekty i to widoczne :)
1 miesiąc 8kg mniej
 
Sprawdzcie sobie program do ćwiczeń w domu, ja to nazywam dywanówką ;) - BBG Bikini Body Guide od Kayla Itsines. Śliczna australijka, największe efekty mam po tym i rozsądnej diecie 1800 kcal (niby dużo, ale waga leci). Ewka do mnie nie przemawia, Mel B też nie, a to idealne, możecie też robić na siłowni, tylko ja musiałam ze sobą brać tablet, bo nie pamiętałam ćwiczeń wszystkich. Jej programy sąnormlanie płatne, ale znajdziecie pdf w necie :)
 
Ja obecnie jestem w takim programie i prowadzę mojego chlopaka ktory zgubil 9kg w 3 tyg i jestem z niego mega dumna, jakbyscie chcialy sie czegos wiecej o nim dowiedziec to piszcie :)
 
Kup zestaw ćwiczeń Ewy Chodakowskiej. Ja ćwiczę odkąd się skończył polog ja co prawda do zrzucenia miałam kilka kg ale efekty zobaczyłam juz po 3 tyg. I nie są wymagające jeśli chodzi o czas a to ważne! :D no wiadomo bez diety się nie obejdzie. Ale SUPER wynik!!! GRATULACJE :)
 
reklama
Do góry