reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

JAK SZYBKO SCHUDNĄĆ !!!

reklama
jestem trenerem Personalnym i pomagam kobietom i mężczyznom osiągnąć ich ukochany cel ! Lato zbliża się wielkimi krokami warto przejść przemianę dla siebie.
Mi się udało ! ❤
Razem możemy osiągnąć sukces, jestem tu po to aby Cię wspierać motywować i pomagać w działaniu.
Jeżeli moja wiadomość Cię nie zainteresowała a znasz kogoś komu mogłabym pomóc proszę poleć mnie !
Serdecznie pozdrawiam ☺

Możesz mnie znaleźć na Skype: aaagggiii38 lub wyślij mi wiadomość e-mail: korcia1323@o2.pl
 
jestem trenerem Personalnym i pomagam kobietom i mężczyznom osiągnąć ich ukochany cel ! Lato zbliża się wielkimi krokami warto przejść przemianę dla siebie.
Mi się udało ! [emoji173]
Razem możemy osiągnąć sukces, jestem tu po to aby Cię wspierać motywować i pomagać w działaniu.
Jeżeli moja wiadomość Cię nie zainteresowała a znasz kogoś komu mogłabym pomóc proszę poleć mnie !
Serdecznie pozdrawiam [emoji5]

Możesz mnie znaleźć na Skype: aaagggiii38 lub wyślij mi wiadomość e-mail: korcia1323@o2.pl
Hej ja mam problem z brzuszkiem po ciąży...

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Na pewno trzeba zrezygnować z niezdrowego jedzenia, wprowadzić owoce i warzywa do diety, no i pamiętać o ruchu. Ja już od dwóch miesięcy walczę z moimi dodatkowymi kilogramami i już jest mnie mniej o całe 7 kg :D A i znajoma poleciła mi tabletki od Doppelherz - slim efekt, mają one zmniejszać wchłanianie cukru i wspomagać odchudzanie :)
 
mi w zrzuceniu zbędnych kilogramów pomogło picie herbaty super slim od big-active, dzięki niej łatwej mi było się trzymać diety i też czasami zamiast kawy piłam bo daje kopa energetycznego :) do tego ćwiczenia i waga spadała
 
amcia8232 - nie mam jakiejś konkretnej diety, bo byłam już na tylu dietach cud które dały chwilowy efekt że postanowiłam w końcu coś zmienić w swoim odżywianiu. Staram się unikać słodyczy, gazowanych, tłustych rzeczy i fast foodów. I zaczęłam biegać, na blogu opisałam wg jakiego schematu. Zastanawiam czy nie zacząć ćwiczyć rano przed pracą, chociaż 15 minut.
 
reklama
Do góry